سرهنگ رهام رضایی در تشریح این خبر اظهار کرد: دو روز پیش خبری مبنی بر خودکشی دختر نوجوانی به مرکز فوریت‌های پلیس اعلام شد که تیمی از کارآگاهان پلیس آگاهی به همراه مقام قضائی در محل حادثه حضور یافتند.

وی افزود: در بررسی‌های اولیه، معاینه جسد و محل وقوع خودکشی، هیچ گونه علائمی دال بر وقوع قتل در بدن این دختر نوجوان مشاهده نشد و جسد وی برای بررسی‌های بیشتر و یافتن علت تامه فوت در اختیار پزشکی قانونی قرار گرفته است.

وی افزود: مطالبی در فضای مجازی توسط رسانه‌های دشمن مطرح می‌شود مبنی بر اینکه دختر نوجوانی چند روز پیش با انگیزه ناموسی توسط برادرش کشته شده و پزشکی قانونی نیز خفگی آن را تأیید کرده است که این مطالب، شایعه بوده و تکذیب می‌شود.

سرهنگ رضایی با اشاره به اینکه به محض اعلام خودکشی، پرونده مقدماتی تشکیل و یک تیم ویژه از کارآگاهان پلیس رسیدگی به پرونده را بر عهده گرفته‌اند، افزود: خانواده متوفی در اظهارات خود به صراحت اعلام کرده‌اند موضوع فوت فرزندشان خودکشی است.

این مقام انتظامی با بیان اینکه چنین اخباری در ادامه فضاسازی رسانه‌های معاند علیه نظام مقدس جمهوری اسلامی و برای برهم زدن جو روانی جامعه صورت می‌گیرد، افزود: نتیجه اقدامات بعدی متعاقباً از طریق کانال خبری پلیس استان اعلام خواهد شد.

 

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند