بنابر اعلام اسپوتنیک، «ولادیمیر پوتین» رئیس جمهور روسیه، امروز (جمعه) پس از خبر ابتلای «دونالد ترامپ» رئیس جمهور آمریکا، به ویروس کرونا در پیامی برای او آرزوی سلامتی کرد.

«دیمیتری پسکوف» سخنگوی ریاست جمهوری روسیه، نیز در پیامی توئیتری برای ترامپ و همسرش دعا کرد که هر چه سریعتر از این بیماری نجات پیدا کنند.

«تدروس آدهانوم» مدیرکل سازمان جهانی بهداشت، نیز با وجود اینکه آمریکا با اتهام‌زنی به این سازمان از آن خارج شده بود، در پیامی برای ترامپ و همسرش آرزوی سلامتی و بهبودی کرد.

رئیس جمهور آمریکا و همسرش در حالی به این ویروس مبتلا شده اند که تاکنون هیچ یک از تدابیر بهداشتی را برای مقابله با کرونا رعایت نمی‌کردند.

پس از ابتلای هوپ هیکس، دستیار ترامپ به ویروس کرونا، رئیس جمهور آمریکا و همسرش نیز بار دیگر تحت آزمایش کووید-۱۹ قرار گرفتند. ترامپ و دستیارش در مناظره روز سه شنبه با افراد زیادی مواجه شدند.

ترامپ ساعاتی پیش در پیامی توئیتری از قرنطینه خود و همسرش ملانیا خبر داده و نوشته بود: هوپ هیکس (دستیار ترامپ) که بدون حتی کوچکترین استراحتی به سختی کار کرده است، نتیجه آزمایش کرونایش مثبت اعلام شده، این افتضاح است!

هوپ هیکس نزدیک‌ترین دستیار ترامپ است که کرونا گرفته است. هیکس مرتب به اتاق کار ترامپ در کاخ سفید رفت‌وآمد دارد و بار‌ها با ترامپ به سفر رفته است؛ هیکس روز سه‌شنبه نیز در مناظره اول ترامپ با رقیب دموکراتش همراه او بوده است.

کارکنانی که در تماس نزدیک با ترامپ هستند، هر روز آزمایش کرونا می‌دهند و معنای آن این است که هیکس روز پنجشنبه نتیجه آزمایشش مثبت شده است.

این مطلب برایم مفید است
29 نفر این پست را پسندیده اند