روح الله ایزدخواه نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در دومین نشست مطالبه گری تخصصی « راهبرد» که به همت اتحادیه انجمن های اسلامی دانشجویان مستقل برگزار شد، درباره سوالی پیرامون کارنامه علیرضا رزم حسینی وزیر پیشنهادی صمت گفت: چیزی که برای من عیان است این است که آقای رزم حسینی سابقه سیاست گذاری و مدیریت کلان در حوزه صنعت و تجارت نداشته و صرفاً ۴ شرکت داشته که وارد کننده محصولات چینی است.

وی افزود: آقای رزم حسینی به عنوان استاندار فعالیت کرده است که البته قضیه استانداری بحث دیگری است و نمی توان گفت چون استاندار بوده و حال فرض کنیم استاندار موفقی هم بوده؛ وزیر موفقی هم باشد.

این نماینده مجلس با بیان اینکه صنعت ما نیاز به جراحی فوری دارد، تصریح کرد: الان اگر کسی اشراف کامل در بحث جزئیات صنعت و بازار نداشته باشد نمی تواند جراحی را انجام دهد. 

وی افزود: الان مسئله فولاد در کمیسیون صنایع و معادن مجلس است، همه را هم گفتیم آمدند و از کلی نیروی متخصص هم کمک گرفتیم با این حال تازه داریم به نتیجه می رسیم، لذی وضعیت صنعت اینگونه نیست که یک وزیر الان بیاید و تازه برود تحقیق کند و.....

ایزدخواه تصریح کرد: آقای رزم حسینی چیزی برای ارائه در وزارت صمت ندارد، باز آقای مدرس چند ماه سرپرست وزارت صمت بود و حدود یک سال و خورده ای هم قبل از آن در وزارت خانه فعالیت داشت و عملکردش جلوی چشم ما بود.

این مطلب برایم مفید است
2 نفر این پست را پسندیده اند