خبرگزاری اسپوتنیک اعلام کرد که دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا امروز سه شنبه در مصاحبه با شبکه تلویزیونی فاکس نیوز گفته است که مشکلی با فروش تسلیحات ساخت کشورش به کشورهای حوزه خلیج فارس ندارد.

وی افزود: شخصا، مشکلی با فروش جنگنده های اف-۳۵ به امارات ندارم. من محمد بن زاید را به خوبی می شناسم. آنها کشورهای بسیار ثروتمندی هستند من شخصا مشکلی با اینکار ندارم البته بعضی ها دارند، شاید آنها بخواهند وارد جنگی بشوند.

ترامپ با بی شرمی تمام بار دیگر خوی تروریستی خود را نشان داد و گفت: کشتن بشار اسد رئیس جمهور سوریه را با جیمز ماتیس وزیر دفاع سابق مورد بررسی قرار دادم؛ اما او واکنشی در این زمینه نشان نداد.

وی درباره چین هم گفت: چین به جاسوسی علیه ما ادامه می دهد و فرصت های ما را می دزد و مردم آمریکا باید این تهدید را درک کنند.

رئیس جمهور آمریکا مدعی شد: فلسطینی ها خواهان دست یابی به توافق با اسرائیل هستند اما آنرا اعلام نمی کنند. فلسطینی ها به پای میز مذاکره می آیند و به محض امضای از سوی کشورهای دیگر، با اسرائیل توافق امضا می کنند.فلسطینی توافق می کنند زیرا همه حامیان مالی آنها با اسرائیل توافق می کنند.

وی مجددا ادعا کرد: توافق اوباما با ایران وحشتناک بود و ما اجازه دست یابی تهران به تسلیحات هسته ای را نخواهیم داد زیرا اسرائیل ممکن است در این صورت محو شود.

این مطلب برایم مفید است
16 نفر این پست را پسندیده اند