امیر کیومرث حیدری فرمانده نیروی زمینی ارتش صبح امروز(یکشنبه) در مراسم افتتاح ساختمان جدید مدیریت حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس نزاجا طی سخنانی اظهار داشت: ما در نیروی زمینی پر رنگ‌ترین مولفه هایی که به آن اعتقاد داریم ولایت محوری، عدالت محوری و شایسته سالاری است.

وی افزود: امروز معتقدیم صراط مستقیم امت اسلامی ولایت است ‌و ولایت است که باعث می‌شود گمراه نشویم و مراد از نعمت هم ولی فقیه است. امروز در جغرافیای عشق و ایثار نیروی زمینی ۴۶ هزار ستاره وجود دارد که هر کدام می‌توانند جامعه ای را به طرف وعده های الهی رهنمون باشند.

فرمانده نیروی زمینی تصریح کرد: امروز ما در سایه سار درختی نشسته‌ایم که ریشه در خون ۴۶ هزار شهید دارد و نگهداشت یاد آنها از واجبات است. گنجینه دفاع مقدس یک گنجینه تمام نشدنی است و با این گنجینه می شود به جنگ شبیخون فرهنگی دشمن رفت.

امیر حیدری ادامه داد: باید با پشتوانه شهدا و دفاع مقدس به شبیخون دشمن پاسخ داد و در مقابل جبهه فرهنگی دشمن ایستاد. ما امروز در ابتدای راه بسیار طولانی هستیم که باید با توکل به خدا، سربازان عرصه فرهنگی پرچم آشفته به خون شهیدان را بر دست بگیرند و به پیش بروند.

وی گفت: ما هم متعهد هستیم که از سربازان عرصه فرهنگی دفاع و از آنها پشتیبانی کنیم.

 

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند