دو بازیکن پرسپولیس درخواست افزایش رقم قرارداد را به باشگاه ارائه دادند که این امر با مخالفت رسول‌پناه همراه شد، اما پیشنهاد دیگرشان این بود که رقم قراردادشان به دلار برگردانده شود.

به عنوان مثال، قرارداد یکی از این بازیکنان با توجه به نرخ روز ارز در بازار تهران، ۱۷۰ هزار دلار است. او از باشگاه درخواست کرده همین رقم در قراردادش، به دلار درج شود! بازیکن دوم هم چنین خواسته‌ای داشت هر چند رقم قراردادش همین حالا ۱۳۵ هزار دلار است، اما مدیران باشگاه با درخواست هر دو نفر مخالفت کردند. آن‌ها نیز به رسول‌پناه گفتند ابتدا باید بار دیگر در مورد ادامه همکاری فکر کنند و سپس تصمیم بگیرند. نکته دیگر اینکه مدیر برنامه‌های هر دو بازیکن، یک نفر است و این فرد از مدت‌ها قبل، شایعاتی در مورد پیشنهادات اروپایی برای هر دو بازیکن در فضای مجازی به راه انداخته که طبق ادعای مدیران باشگاه، این موضوع صحت ندارد.

وزارت ورزش و جوانان با همکاری فدراسیون فوتبال به صورت رسمی اعلام کرد باشگاه‌های فوتبال کشورمان برای جلوگیری از خروج ارز و ثروت ملی از ایران، حق امضای قرارداد با بازیکنان و مربیان خارجی را ندارند، اما این موضوع سبب شده بازیکنان داخلی درخواست عقد قرارداد دلاری کنند! ممنوعیت حضور خارجی‌ها، مشخصاً بازیکنان داخلی را چند برابر گران‌تر می‌کند و چنین مشکلی را به وجود می‌آورد.

 

 

این مطلب برایم مفید است
7 نفر این پست را پسندیده اند