دیدار فینال رقابت های فوتبال جام حذفی باشگاه های کشور از ساعت ۱۸:۲۰ امروز پنجشنبه ۱۳ شهریور بین تیم های استقلال و تراکتور در ورزشگاه امام رضا(ع) آغاز شد.

ترکیب تیم فوتبال تراکتور:
محمدرضا اخباری، محمدرضا خانزاده، ایمان سلیمی، مهدی تیکدری، میثم تیموری، اکبر ایمانی، سعید مهری، احسان حاج صفی، اشکان دژاگه، مسعود شجاعی و ساسان انصاری.

ترکیب تیم فوتبال استقلال:
سید حسین حسینی، محمد دانشگر، عارف غلامی، وریا غفوری، هرویه میلیچ، آرش رضاوند، مسعود ریگی، علی کریمی، فرشید اسماعیلی، مهدی قایدی و شیخ دیاباته.

شروع دیدار با حملات عجولانه و پرشتاب هر دو تیم همراه بود که همین امر باعث شد پاس های اشتباه زیادی را به هم بدهند. ضمن اینکه بازی خشن دو تیم درگیری هایی را به وجود آورد که ثمره اش اولین کارت زرد این دیدار در دقیقه ۷ به میثم تیموری به خاطر خطا روی فرشید اسماعیلی بود.

دقیقه ۱۵: پس از حملات بی اساس و عجولانه، بازی دقایقی را با آرامش سپری کرد و هر دو تیم سعی کردند با پاس های کوتاه نبض بازی را در اختیار بگیرند. آرامش هم به بازی برگشت و کمتر دو تیم خطا کردند.

دقیقه ۱۷: تراکتور در یکی از حملاتی که داشت توسط محمدرضا خانزاده به گل برتری رسید. در این صحنه خانزاده توپ را از سمت راست محوطه جریمه روی دروازه ارسال کرد که توپ در تیر دوم وارد دروازه شد و کاری هم از دست حسینی بر نیامد.

صحنه گل اول تیم فوتبال تراکتور به استقلال 

* دقیقه ۳۰: استقلالی ها پس از دریافت گل تلاش کردند نبض بازی را در اختیار بگیرند و برای رسیدن به گل سمت دروازه تراکتور حمله کنند اما در رسیدن به این مهم خیلی موفق نبودند و دفاع تراکتور با آرامش کار را دنبال کرد.

* دقیقه ۳۴: حمله تراکتوری ها تا پشت محوطه جریمه استقلال توپ را به احسان حاجی صفی رساند که او هم با پاسی عمقی اشکان دژاگه را با توپ وارد محوطه جریمه کرد و او پس از جا گذاشتن مدافع آبی پوشان توپ را وارد دروازه کرد.

* دقیقه ۳۹: اکبر ایمانی به دلیل خطا روی بازیکن استقلال از داور مسابقه کارت زرد دریافت کرد. بعد از گل دوم بازیکنان استقلال فشار زیادی وارد کردند تا به گل برسند و تراکتوری ها هم به دفاع همراه با خشونت روی آوردند.

* دقیقه ۴۲: آشفتگی دفاع استقلال و خروج نامطمئن حسین حسینی باعث شد سانتر اشکان دژاگه از جناح راست به تیر دوم روی سر اکبر ایمانی فرود بیاید و این بازیکن با ضربه سر دروازه استقلال را برای بار سوم باز کند.

* دقیقه ۴۸: در حالی که داور دقایق وقت اضافه را در نظر گرفته بود وریا غفوری از جناح راست توپی را روی دروازه تراکتور ارسال کرد که ضربه محکم سر یاباته در آستانه ورود به دروازه با واکنش اخباری مواجه شد تا دروازه تیم تبریزی در نیمه اول بسته بماند. نیمه اول این دیدار ۵۰ دقیقه طول کشید.

این مطلب برایم مفید است
5 نفر این پست را پسندیده اند