فرمانده ویژه پلیس راه شرق استان تهران گفت: از ساعت ۱۵ تا ساعت ۲۴ روز جمعه چهاردهم شهریور ماه محدوده یاد شده به دلیل پیش بینی ترافیک سنگین، یک طرفه می شود.

سرهنگ سیاوش محبی افزود: در جاده های منتهی به استان های شمالی هنوز محدودیت دیگری اعلام نشده است و در صورت افزایش حجم ترافیک، محدودیت های جدید اطلاع رسانی خواهد شد.

فرمانده ویژه پلیس راه شرق استان تهران ادامه داد: تمهیدات ویژه ترافیکی در تعطیلات باقی مانده را در طرح تابستانی با استفاده حداکثری از نیروهای پلیس راهور در دست اقدام داریم.

محبی گفت: طرح تابستانی پلیس در جاده‌ها از اول تیرماه شروع شده تا مهرماه سال جاری ادامه دارد.

وی ادامه داد: در این طرح پلیس راهور با به کارگیری حداکثر توان و ظرفیت خود از نظر امکانات، تجهیزات و نیروی انسانی آماده به کار است.

فرمانده ویژه پلیس راه شرق استان تهران افزود: فعالیت بیشتر گشت های پلیس راهور و برخورد جدی و بدون اغماض با رانندگانی که اعمال مخاطره آمیز و تخلفات حادثه ساز انجام می دهند از دیگر مشخصات این طرح است.

محبی افزود: در حدود ۹۵ درصد سوانح در حوزه رانندگی اتفاق می افتد و به رانندگان توصیه می کنیم با پیروی از قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی سفری ایمن داشته باشند.

وی ادامه داد: رانندگان با رعایت فاصله طولی با وسایل نقیله جلویی و پرهیز از سرعت و سبقت غیر مجاز و رعایت سرعت مطمئنه و مجاز در روزهای پایان تعطیلات تابستان سفری ایمن داشته باشند.

شهرستان پردیس با جمعیتی در حدود ۳۰۰ هزار نفر در شرق پایتخت قرار دارد.

این مطلب برایم مفید است
2 نفر این پست را پسندیده اند