یحیی گل محمدی پس از شکست تیمش برابر استقلال و نرسیدن به دیدار فینال جام حذفی به انتقاد از شرایط حاکم بر باشگاه پرداخت و گفت: امیدوارم مسئولان باشگاه زودتر از خواب خرگوشی بیدار شوند و بازیکنان مد نظر کادر فنی برای فصل آینده را به خدمت بگیرند. من نمی دانم چه چیزی وجود دارد که این روند به کندی صورت می گیرد و مسئولان باشگاه در خواب هستند. 

وی ادامه داد: من فکر می کنم اتفاقات قبل از بازی و داور بازی فشار زیادی روی قضاوت امروز آورد. متاسفانه ذهنیت همه ما مثبت نبود. خیلی از صحنه ها که می توانست به حریف کارت بدهد این کار را انجام نداد. احساس کردیم تیم حریف مصونیت دارد و کارت نمی گیرد. این موضوع همه ما را عصبانی کرده بود. این موضوع در شان و شخصیت فوتبال ایران نمی توان بگویم نیست چون برخوردی که با فوتبال می شود با این هدف است که حق فوتبالی ها را ضایع کنند.

گل محمدی در مورد عملکرد فنی تیمش در این دیدار گفت:  در دقایقی از نیمه اول خوب نبودیم. نیمه دوم کاملا متعادل بود. نیمه اول به خاطر تصمیمات داور خوب نبودیم. به هر حال پنالتی ها را خوب نزدیم.

وی در ادامه به انتقاد از حاشیه سازی برای تیمش قبل از بازی پرداخت و گفت: به کسانی که دوست داشتند استقلال برنده شود تبریک می گویم. یکی از آنها هم دوستی است که اینجا ایستاده.(در محل نشست خبری) برای تمام افرادی که تصمیم گرفتند چنین کاری کنند متاسف هستم. برای کسانی که تلاش کردند این تیم به قهرمانی جام حذفی برسد تبریک می گویم. نمی دانم شب چطور راحت می خوابند؟

گل محمدی درباره ایستادن احمد نوراللهی پشت اولین ضربه پنالتی این تیم تاکید کرد: قرار بود نفر اول مهدی ترابی پنالتی را بزند اما خود احمد خواست نفر اول باشد. او در تمرین خیلی محکم و خوب می زد. به هر حال خستگی و تمرکز باعث شد نتوانیم ضربات پنالتی را خوب می زدیم.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در پاسخ به سوال خبرنگار مهر مبنی بر اینکه ترکیب تیم را چرا در دقیقه ۲۶ تغییر دادید یادآور شد: از تعویض ها راضی بودیم. همچنین نادری بعد از پنج دقیقه دچار مصدومیت شد و نتوانست بازی کند.

وی بار دیگر درباره انتخاب ترکیب اصلی گفت: کسی نمی تواند روی ترکیب صحبت کند. ترکیب چیزی است که در اختیار کادر فنی است و به نظرم راجع به ترکیب صحبت نکنند بهتر است. 

گل محمدی با انتقاد تند نسبت به عملکرد باشگاه پرسپولیس در نقل و انتقالات تصریح کرد: الان باید خودمان را برای لیگ قهرمانان آماده کنیم. اگر باشگاه از خواب زمستانی و خرگوشی بیدار شود. این تیم احتیاج به تقویت دارد. ما خیلی بازیکن نظیر بیرانوند و استوکس را از دست دادیم. باید برایشان جایگزین پیدا کنیم. من اسامی بازیکنان مد نظرم را هم دادم اما مسئولان باشگاه خیلی ضعیف ظاهر شده اند و اگر اینطور ادامه دهند قطعا به مشکل خواهیم خورد.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس ادامه داد: فکر می کنم نوعی انرژی هست که نمی خواهند این تیم رو به جلو حرکت کند. کاری که در تیم ایجاد می کنند طوری است که نمی خواهند این تیم باز هم نتیجه بگیرد.

وی در مورد عملکرد دروازه بان این تیم نیز گفت: خودمان زیاد روی او حساب باز کرده بودیم. باید با مربی دروازه بان های تیم جلسه ای در این باره بگذاریم.

وی راجع به شایعه حضور در سپاهان نیز سکوت کرد و گفت: از کسی که این حاشیه را منتشر کرده است بپرسید.

مجید نامجومطلق: سه موقعیت گل دیگر را هم از دست دادیم

مجید نامجومطلق نیز گفت: به هواداران استقلال تبریک می گویم که جایشان خالی بود. در نیمه اول فوتبال خوبی را به نمایش گذاشتیم و به گل رسیدیم و سه موقعیت گل دیگر را هم از دست دادیم. 

وی ادامه داد: با شروع نیمه دوم با وجود اینکه گفته بودیم هشت دقیقه اول را مدارا کنند تا جریان بازی به نفع ما شود اما متاسفانه روی یک خطا که فکر می کنم خطا نبود گل مساوی را خوردیم. در این صحنه تاکید زیادی کرده بودیم که بازیکنان مراقب باشند اما غفلت کردند و در لحظه ای که فرشید اسماعیلی بیرون بود گل مساوی را دریافت کردیم. 

مربی تیم فوتبال استقلال ادامه داد: می دانستیم که پرسپولیس به خاطر یک گل عقب بودند شروع بازی را با حمله در پیش می گیرد. ما توصیه کردیم که کنترل کنند بازی را و حریف به دروازه ما نزدیک نشود. با این حال در آن صحنه داور اشتباه کرد و از همان نقطه ای که در جریان بود و اسماعیلی بیرون بود، از فضای خالی پرسپولیس به گل رسید. 

وی ادامه داد: بعد از این گل بازی به تعادل کشیده شد. متاسفانه روی غفلت و غافلگیری در دقایق آخر گل دوم را خوردیم اما بازیکنان ما با غیرت به بازی برگشتند. کلید برد ما گلی بود که در وقت اضافه نیمه دوم زدیم. 

نامجومطلق ادامه داد: با توجه به اینکه ما سه هافبک خود را به علت مصدومیت از دست دادیم نگران بودیم اما در ضربات پنالتی دروازه بان خوبی داشتیم و پنالتی زن های خوبی هم داشتیم و توانستیم به پیروزی برسیم. امیدوارم بتوانیم یک جام بگیریم و به هواداران تقدیم کنیم. 

این مطلب برایم مفید است
16 نفر این پست را پسندیده اند