بالاخره و پس از کش‌وقوس‌های فراوان با اعلام سهرابی، رئیس کمیته داوران فدراسیون فوتبال، پیام حیدری دیدار دو تیم استقلال و پرسپولیس در نیمه‌نهایی جام‌حذفی را به‌جای محمدرضا زاهدی‌فر که نامش به‌عنوان قاضی مسابقه اعلام شده بود، سوت خواهد زد. پیام حیدری داوری متولد همدان و برادر بیژن حیدری است. این داور ۳۴ ساله به سختگیری و دادن کارت‌های متوالی شهره است. بر همین اساس یحیی گل‌محمدی در آستانه دربی حذفی به دو بازیکن خود به‌صورت جداگانه هشدار داده مراقب باشند با دریافت کارت‌های زرد متوالی یا قرمز اخراج نشده و تیم پرسپولیس را ۱۰ نفره نکنند.

نفر اول کمال کامیابی‌نیاست. این هافبک دفاعی خشن در هفته بیست‌ونهم با تکل روی پای رضا محمودآبادی بازیکن تیم گل‌گهر سیرجان از زمین اخراج شد و دیدار با سایپا در آخرین هفته مسابقات لیگ برتر را از دست داد. نکته جالب اینکه کامیابی‌نیا در بازی با شاهین بوشهر نیز به‌خاطر برخورد شدید با بازیکن حریف از زمین بیرون رفته بود، اما این اخراج او شباهت‌هایی هم به کارت قرمزش در بازی با الاهلی عربستان داشت. هرچند که شاید شدت این تکل مثل قبلی نبود، اما به هرحال کمال کامیابی‌نیا سابقه اخراج از زمین به‌خاطر تکل‌های خشن را داشته و سه مرتبه تیمش را در این سال‌ها ۱۰ نفره کرده است. سرمربی پرسپولیس از کامیابی‌نیا خواسته مثل همیشه با قدرت و جسارت بازی کند، اما مراقب تکل‌های خودش هم باشد.

نفر دومی که یحیی گل‌محمدی به او هشدار داده شجاع خلیل زاده است. مدافع متعصب و پرقدرت پرسپولیس در طول مسابقات عادت دارد با بازیکنان حریف و حتی داور مسابقه جروبحث کند. خلیل زاده در دیدار با سایپا نیز به دلیل محرومیت غایب بود و حالا یحیی گل‌محمدی حساب ویژه‌ای روی او برای دربی حذفی باز کرده است. شماره ۳ پرسپولیس به احتمال زیاد در دربی امشب به‌عنوان مدافع چپ و روبه‌روی وریا غفوری بازی خواهد کرد. گل‌محمدی به شجاع خلیل زاده هم تذکر داده از دعوا و درگیری با بازیکنان استقلال و همچنین اعتراض به تصمیمات پیام حیدری پرهیز کند چراکه او داور سختگیری است و راحت کارت می‌دهد. سرمربی پرسپولیس که در فصل جاری دو مرتبه تیمش برابر شاهین شهرداری بوشهر و گل‌گهر سیرجان ۱۰ نفره شده دیگر نمی‌خواهد شاهد این اتفاق در دیدار حساس با استقلال باشد.

این مطلب برایم مفید است
3 نفر این پست را پسندیده اند