سپاهان بعد از ناکامی طی فصول اخیر، گام بلندی برای بستن تیمی قدرتمند در لیگ نوزدهم برداشته است. بعد از اینکه امیر قلعه نویی طی دو فصل اخیر با صرف هزینه‌های بالا نیز نتوانست، این تیم را به نتایج مدنظر برساند، اکنون آنها در پایان فصل شرایط را در نقل و انتقالات کاملا به سود خود پیش می‌برند.

ابتدا این دانیال اسماعیلی فر، یکی از مهره‌های تاثیرگذار ذوب آهن بود که مورد هدف تیم‌های استقلال، پرسپولیس و حتی تراکتور بود که امضای قراردادش با سپاهان رونمایی شد تا یک حسرت بزرگ برای دیگر رقبا به جا بگذارد.

این پایان کار نبود و آنها که در بحث مدیریت نیز طی فصول اخیر با مشکلات بزرگی مواجه بودند، با نیکفر نیز همکاری‌شان را پایان دادند تا محمدرضا ساکت که از محبوبیت بالایی بین هواداران این تیم برخوردار است را به عنوان مدیرعامل جدید معرفی کنند.

اما اکنون شایعه جنجالی و جدی در اردوی پرسپولیس پیش از دربی شکل گرفته است؛ یحیی گل محمدی در پایان دربی یا فینال جام حذفی این تیم را به مقصد سپاهان ترک خواهد کرد.

گل محمدی که در نیم فصل جانشین گابریل کالدرون شده بود، طی این مدت با مدیریت تیم به مشکل برخورده و پیش از این نیز اعلام کرده بود با تداوم وضعیت کنونی استعفا خواهد داد. اما اکنون شرایط مالی فوق العاده‌ای که سپاهان پیش پای سرمربی پرسپولیس قرار داده، او را ترغیب کرده به این پیشنهاد فکر کند و گفته می‌شود توافق ابتدایی نیز صورت گرفته است.

این در حالیست که پیش از این نیز اردوی استقلال بعد از حضور احمد سعادتمند در ایتالیا و مذاکره با آندره آ استراماچونی متشنج شده بود و اکنون به نظر می‌رسد دربی باعث خواهد شد شاهد تغییرات بزرگی روی نیمکت دو تیم باشیم.

این مطلب برایم مفید است
15 نفر این پست را پسندیده اند