گروه اعجوبه‌های کوچک، اجرایی حیرت انگیز را به نمایش گذاشتند. آن‌ها با اینکه کوتاه قامت بودند،اجراهایی حیرت انگیز داشتند که داوران به خاطر مهارت و تلاش آن‌ها چهار رای مثبت دادند.

در بخشی دیگر یکی از شرکت کنندگان لیفت حیرت انگیز انجام داد که مورد توجه داوران و علیخانی قرارگرفت.

یکی از اعضای گروه اعجوبه‌های کوچک با اشاره به ماجرای شفاگرفتنش از امام رضا (ع) گفت: ۳۵ سال پیش پزشکان من را جواب کردند. مادرم به مشهد می‌رود و امام رضا(ع) من را شفا می دهد و حالا روی صحنه «عصر جدید» نمایش اجرا می‌کنم.

دختران پرواز، آخرین اجرای قسمت دهم از دور دوم عصر جدید را روی صحنه به نمایش گذاشتند. دختران پرواز، ثابت کردند دختران این سرزمین شاداب، پویا، باانگیزه، پرتلاش و البته خلاق هستند.

در پایان قسمت دهم مرحله دوم، داوران اجرای داریوش سوسنی و گروه اعجوبه‌های کوچک را بیشتر پسندیدند. حالا نوبت مخاطبان است که با آرای خود شرکت کننده مورد علاقه شان را برای حضور در مرحله نیمه نهایی انتخاب کنند.

در پایان مرحله دوم عصر جدید علیخانی توضیح داد: با تمام شدن ۱۰ قسمت از مرحله دوم ما به مدت دو ماه برنامه‌ای نداریم و مرحله نیمه نهایی آبان ماه پخش خواهد شد.

علیخانی گفت: البته برنامه هشتگ عصر جدید شهریور و مهر ماه پخش خواهد شد و جزئیات و مراحل آمادگی شرکت کنندگان در مرحله نیمه نهایی را نشان می‌دهد.

این مطلب برایم مفید است
41 نفر این پست را پسندیده اند