محمدحسین کنعانی در خصوص بازی اخیر این تیم در برابر ذوب آهن که منجر به شکست سرخ پوشان شد، گفت: بازی خوبی بود اما ما تلاش مان را به کار گرفتیم و می خواستیم قبل جشن قهرمانی مان ، برد دیگری را به دست آوریم. در این مسیر فرصت های خوبی را هم داشتیم اما وقتی  حریف  روی یک  اتفاق گل زد، در لاک دفاعی فرو رفت و نتوانستیم با وجود فرصت هایی که روی دروازه این تیم داشتیم، به گل برسیم.

این مدافع سرخ ها با اشاره به این که پرسپولیس در این دیدار نبض بازی را در اختیار داشت، تصریح کرد: ما انگیزه لازم برای پیروزی در این دیدار را داشتیم و این موضوع را که ما بی انگیزه کار را در این دیدار شروع کردیم را قبول ندارم. به هرحال برد و باخت در فوتبال وجود دارد و ان شا اله که در بازی های بعدی جبران خواهیم کرد.

کنعانی زادگان در ادامه گفت: ما به هواداران مان قول قهرمانی داده بودیم و خوشحالم که توانستیم این قول را عملی کنیم. تمام تلاش مان را به کار می گیریم که در ۲ بازی باقی مانده مان در لیگ برتر نیز نتایجی را کسب کنیم که باعث خوشحالی هواداران  شود، ضمن این که جام حذفی را هم در پیش رو داریم و می توانیم قول کسب آن را هم به هواداران مان بدهیم.

این مطلب برایم مفید است
17 نفر این پست را پسندیده اند