جواد عاشوری در گفت‌وگو با ایسنا، بیان کرد: در حال حاضر مرغ به قیمت ۱۵ هزار و ۷۵۰ تومان به دست مصرف کننده می رسد که نسبت به هفته گذشته قیمت مرغ افزایش یافته است.

وی با بیان اینکه روزانه ۵۰ تن مرغ وارد همدان می شود، افزود: با توجه به افزایش قیمت نهاده‌ها قیمت مرغ گرم افزایش یافته و به ازای هر کیلو ۱۵ هزار و ۷۵۰ تومان تعیین شده است‌.

عاشوری با اشاره به اینکه علاوه بر مرغ گرم، مرغ منجمد هم در بازار عرضه می‌شود، اظهار کرد: در روز عید غدیر ۲۰ تن مرغ منجمد در نقاطی چون میدان امامزاده و سیلو توزیع شد که نسبت به روزهای دیگر این افزایش توزیع دیده نمی شد.

رئیس اتحادیه مرغ و ماهی همدان در ادامه مطرح کرد: در حال حاضر قیمت هر شانه تخم مرغ از۱۸ تا ۲۰ هزار تومان و به صورت کیلویی به قیمت ۸۸۰۰ تومان به دست مصرف کننده می رسد.

وی همچنین اعلام کرد: هم اکنون ماهی قزل آلا در بازار موجود است و به قیمت ۳۲ تا ۳۵ هزار تومان در بازار همدان به فروش می رسد.

عاشوری خاطرنشان کرد: ماهی تیلاپیا در بازار همدان خرید چندانی ندارد اما به قیمت ۴۵ هزار تومان در بازار موجود است و خوشبختانه تاکنون هیچ کمبودی در زمینه تأمین مرغ، تخم مرغ و ماهی دیده نشده است.

به گزارش ایسنا، اوایل تیرماه امسال بود که شاهد افزایش ۵۰۰۰ تومانی قیمت مرغ بودیم و اینک در مردادماه باز هم نرخ جدیدی برای این کالا درنظر گرفته شد.

این مطلب برایم مفید است
174 نفر این پست را پسندیده اند