محمد ابراهیم الهی تبار امروز (۱۹ مرداد) در حاشیه جلسه ستاد مدیریت و مقابله با کرونای استان در جمع خبرنگاران با اشاره به نزدیکی زمان برگزاری آزمون سراسری گفت: این آزمون روز‌های ۲۹ مرداد تا اول شهریور برگزار و پیش بینی می‌شود ۴۵ هزار داوطلب در سطح استان در این آزمون شرکت کنند.

او افزود: بیشترین حجم داوطلبان مربوط به آزمون روز جمعه و داوطلبان گروه تجربی است که حدود ۲۷ هزار نفر در این روز آزمون خواهند داشت.

الهی تبار با اشاره به برگزاری این آزمون در تمامی شهرستان‌های استان گفت: همه چیز برای برگزاری کنکور سراسری، با حفظ سلامت داوطلبین در استان تدارک دیده شده و ظرفیت حوزه‌های آزمون به دو برابر افزایش داده شده است.

معاون سیاسی امنیتی استانداری کرمانشاه بیان کرد: تلاش ما این است هم آزمون به نحو شایسته برگزار شده و هم سلامت داوطلبان حفظ شود و این میان می‌طلبد داوطلبان هم همکاری لازم را داشته و با جدیت پروتکل‌های بهداشتی را برای حفظ سلامت خود و دیگران بکار گیرند.

او از برگزاری مرحله دوم انتخابات مجلس شورای اسلامی در شهریورماه امسال خبر داد و افزود: تمام تمهیدات لازم برای برگزاری این انتخابات اندیشیده شده و تا به امروز برگزاری این انتخابات در کرمانشاه و اسلام آبادغرب قطعی است، مگر دستور العمل جدیدی از طرف ستاد ملی کرونا ابلاغ شود.

این مطلب برایم مفید است
19 نفر این پست را پسندیده اند