حمیدرضا عبداللهی پس از شکست یک بر صفر ماشین‌سازی تبریز مقابل سایپا در هفته بیست‌وهفتم لیگ برتر فوتبال، اظهار داشت: بازی جانداری بود. حدس می‌زدیم که سایپا در این دیدار دنبال چه چیزی خواهد بود. با تفکرات سایپا آشنایی داشتیم، اما فوتبال روی بد خودش را نشان داد و جریمه‌مان کرد. در نیمه اول می‌توانستیم گل بزنیم که نزدیم و فوتبال ما را جریمه کرد. ما باختیم و به سایپا تبریک می‌گویم.

وی در مورد وضعیت هومن افاضلی سرمربی تیم ماشین‌سازی تصریح کرد: افاضلی بعد از اینکه از بیمارستان مرخص شد، بار دیگر تست کرونا داد. مدت 15 روز از دوران قرنطینه او می‌گذرد و امروز کنار تیم بود، در صورتی که طی روزهای گذشته در تمرینات حضور نداشت و کار آماده‌سازی تیم زیر نظر من انجام شد.

مربی تیم فوتبال ماشین‌سازی در مورد اینکه ماشین‌سازان نیز به جمع تیم‌های در خطر سقوط نزدیک شده‌اند، گفت: اینکه کدام تیم سقوط خواهد کرد، نمی‌توانم درباره‌اش صحبت کنم. ماشین‌سازی سه بازی خانگی دارد و قطعاً ما نمی‌افتیم و سقوطی در کار نخواهد بود.

عبداللهی در پاسخ به این سؤال که آیا نتیجه بازی عادلانه بود یا نه، گفت: از نظر من عادلانه نبود و باید مساوی می‌شد. در وضعیتی روی ضربه ایستگاهی گل خوردیم که در دیدار قبلی نیز این مدلی گل خورده بودیم. این مسئله نشان می‌دهد که مسئولیت‌مان را خوب انجام نداده‌ایم. قطعاً سعی می‌کنیم در بازی‌های بعدی تمرکز بیشتری داشته باشیم.

انتهای پیام/

این مطلب برایم مفید است
6 نفر این پست را پسندیده اند