جلیل بالایی در خصوص جزییات این حادثه، اظهار داشت: آتش سوزی گزارش شده در پارکیتگ ماشین آلات سنگین رخ داده و از یک دستگاه تانکر حامل سوخت شروع شده و به ماشین آلات اطراف سرایت کرده است با توجه به حجم آتش سوزی از واحد اطفاء حریق سپاه پاسداران و پالایشگاه درخواست کمک شد.

بالایی ادامه داد: پس از حضور اکیپ‌های اطفاء حریق، یگان امداد و درمان نیز سریعاً اقدام به حضور و استقرار در محل حادثه کردند؛ در این حادثه یک نفر از اهالی محل دچار آتش سوزی شده بود که سریعا به بیمارستان اعزام و چهار نفر از کادر آتش نشانی نیز که در جریان حادثه دچار سوختگی شده بودند، توسط بیمارستان مستقر درمان شدند.

وی با بیان این مطلب که حادثه پس یک ساعت و ۲۰ دقیقه مدیریت و حریق اطفاء شد، گفت: در جریان این حادثه ۸ دستگاه ماشین آلات سنگین آسیب دیده‌اند و با توجه به زحمات یگان‌های مستقر در محل در ساعت ۱۲ و ۴۵ دقیقه حریق کاملا مهار شده و فرمانده میدانی عملیات نیز پایان عملیات را اعلام کرد.

بالایی در خصوص علت اصلی حادثه عنوان کرد: علت حادثه هم اکنون در حال بررسی است اما بنا به گزارشات و مشاهدات اولیه تعمیرات غیر اصولی یکی از رانندگان یا مالکان خودرو علت به جود آمدن حریق بوده است.

 

این مطلب برایم مفید است
8 نفر این پست را پسندیده اند