مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی همدان در پیامی در گذشت این روزنامه نگار را تسلیت گفت.

احمدرضا احسانی در این پیام اظهار داشت: خبر درگذشت مهدی کاشی، عضو جوان رسانه استان همدان داغی سنگین بر قلب اهالی فرهنگ، هنر و مطبوعات باقی گذاشت.

وی افزود: در آستانه روز خبرنگار، خانواده مطبوعات یکی از دلسوزان این عرصه را از دست داد و امروز اهالی رسانه همدان سوگوار وفات فرزند گرانقدر و ارزنده خود هستند.

مهدی کاشی نهنجی از فعالان رسانه‌ای همدان و قائم مقام مدیر مسوول روزنامه منطقه‌ای سپهر غرب امروز ششم مردادماه به‌دلیل ابتلا به بیماری کرونا درگذشت.

کاشی چند هفته پیش اعلام کرد تست کرونایش مثبت شده و از ابتدای هفته گذشته به محل روزنامه سپهر غرب نرفت و تحت درمان قرار گرفت.

در روزهای گذشته خبر بالا رفتن سطح اکسیژن خون این فعال رسانه‌ای موجب شادی دوستانش شده بود اما امروز این روزنامه‌نگار همدانی از بین همکاران خود پر کشید.

مرحوم کاشی متولد سال ۱۳۶۵ بود و از وی ۲ دختر به یادگار مانده است.

بر اساس اعلام سخنگوی وزارت بهداشت از دیروز تا امروز ۶ مرداد ۱۳۹۹ و بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی، ۲ هزار و ۴۳۴ بیمار جدید مبتلا به کووید۱۹ در کشور شناسایی شد که یک هزار و ۴۳۶ نفر از آنها بستری شدند.

دکتر سیما سادات لاری گفت: مجموع بیماران کووید۱۹ در کشور به ۲۹۳ هزار و ۶۰۶ نفر رسید.

سخنگوی وزارت بهداشت ادامه داد: در طول ۲۴ ساعت گذشته، ۲۱۲ بیمار کووید۱۹ جان خود را از دست دادند و مجموع جان باختگان این بیماری به ۱۵ هزار و ۹۱۲ نفر رسید.

 

این مطلب برایم مفید است
7 نفر این پست را پسندیده اند