فوربس گزارش داد، از اول آگوست (۱۱ مرداد)، در راستای اقدامات سختگیرانه‌ جدید فرانسه، مسافران ۱۶ کشور که نسبت به شیوع ویروس کرونا شرایط مطلوبی ندارند باید نتیجه منفی آزمایش ویروس کرونای خود را به همراه داشته باشند یا هنگام ورود به خاک فرانسه آزمایش ویروس کرونا را انجام دهند.

بنابراین به همراه داشتن مدرک منفی بودن نتیجه آزمایش ویروس کرونا در کمتر از ۷۲ ساعت گذشته برای مسافران ۱۶ کشور از جمله مسافران ایالات‌متحده، امارات متحده عربی و ترکیه اجباری خواهد بود.

مسافران الجزایر، بحرین، آفریقای جنوبی، برزیل، شیلی، پاناما، هند، صربستان، قطر، پرو، کویت، مونته‌نگرو و همچنین اسرائیل نیز هنگام ورود به فرانسه باید آزمایش کرونا را انجام دهند.

بنا بر آخرین آمار منتشرشده، ۱۵ میلیون نفر در سراسر جهان به ویروس کرونا مبتلا شده‌اند که چهار میلیون نفر از این آمار به ایالات‌متحده اختصاص یافته است.

برزیل با ۱۳۱۱ مورد جدید مرگ در اثر ابتلا به ویروس کرونا در راس کشورهایی با بیشترین آمار جدید مرگ در اثر ابتلا به ویروس کرونا قرار می‌گیرد. ایالات‌متحده با ۱۲۲۵ مورد جدید مرگ و هند با  ۷۴۰ مورد مرگ جدید در رتبه‌های بعدی این فهرست قرار می‌گیرند.

فرانسه نیز از روز پنجشنبه تا جمعه، ۱۰ مورد جدید مرگ در اثر ابتلا به این ویروس را گزارش کرده است.

 

این مطلب برایم مفید است
19 نفر این پست را پسندیده اند