سردار حسین اشتری با حضور در خانه ملت، مهمان اعضای کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی بود.

 

در این جلسه فرمانده ناجا ضمن ارائه گزارشی مختصر از وضعیت امنیتی و انتظامی کشور و عملکرد پلیس در این زمینه گفت: رویکرد "پلیس هوشمند" در دستور کار نیروی انتظامی است و این نیرو با تمام قوا و استفاده از ظرفیت های موجود به سوی هوشمندسازی پلیس گام های بلندی برمی دارد. 

 

"حجت الاسلام و المسلمین مجتبی ذوالنوری" رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی نیز با اعلام آمادگی برای هر گونه همکاری با ناجا اظهار کرد: کمیسیون امنیت ملی با تمام وجود در راستای رفع همه مشکلات و همچنین ارتقاء معیشت کارکنان نیروی انتظامی تلاش خواهد کرد تا گام های مؤثری بردارد. 

 

وی افزود: اعضای این کمیسیون آمادگی دارند تا در راستای رفع موانع و انجام خواسته  ها و مطالبات مطرح شده از سوی ناجا صمیمانه وارد میدان شوند و از این نیروی خدوم و مردمی حمایت کنند. 

 

سایر نمایندگان اعضای کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس نیز در ادامه این جلسه، ضمن تقدیر و تشکر از عملکرد نیروی انتظامی در صحنه های مختلف، بر ضرورت تقویت و حمایت همه جانبه از جایگاه و اقتدار این نیرو تأکید کردند.

 

بر اساس گزارش پایگاه خبری پلیس، در این جلسه برخی از فرماندهان و روسای نیروی انتظامی از جمله رئیس پلیس امنیت عمومی، رئیس پلیس فتا و معاون حقوقی و امور مجلس ناجا نیز حضور داشتند و به ارائه گزارشی از اقدامات صورت گرفته در حوزه های کاری خود پرداختند.

 

این مطلب برایم مفید است
1 نفر این پست را پسندیده اند