سرانجام پس از حل مشکل خروج علیرضا بیرانوند، این بازیکن راهی بلژیک شد. بیرانوند برای شرکت در تست پزشکی تیم آنتورپ راهی این کشور شد و پس از پشت سر گذاشتن این مرحله در تمرینات این تیم شرکت می‌کند.

بیرانوند البته در شرایطی ایران را ترک کرد که پیش از سفر به بلژیک حسابی از دست مسئولان باشگاه به خاطر شرایط قرارداد خود ناراحت بود. در زمان مدیریت انصاری‌فرد قرار شد یک‌ونیم میلیارد به قرارداد این فصل بیرانوند اضافه شود.

همچنین او آپشن‌هایی در قراردادش دارد که ۱۰ درصد از قرارداد در صورت حضور در ۶۰ درصد بازی‌های این فصل، ۱۰ درصد در صورت صعود پرسپولیس از مرحله گروهی لیگ قهرمانان و ۱۰ درصد هم در صورت قهرمانی سرخپوشان در لیگ برتر به قرارداد بیرانوند اصافه شود. با این حال، گویا مسئولان باشگاه با این ارقام مخالفت کرده‌اند و حاضر نیستند آن را به بیرانوند بپردازند.

به همین دلیل شنیده می‌شود بیرانوند به مسئولان باشگاه اعلام کرده با توجه به اینکه قرار است بعد از تست پزشکی ۲۵۰ هزار یورو دیگر یعنی نزدیک به ۶ میلیارد به حساب باشگاه واریز شود او مبلغ طلب خود را از این مبلغ کم خواهد کرد و از باشگاه آنتورپ می‌خواهد بقیه مبلغ را به حساب پرسپولیس واریز کنند. این در حالی است که اصلا مشخص نیست باشگاه آنتورپ حاضر خواهد شد این کار را برای بیرانوند انجام دهد یا خیر.

 

این مطلب برایم مفید است
9 نفر این پست را پسندیده اند