علی فتح‌الله زاده سال هاست می گوید مهدی هاشمی نسب را به ۹۰ میلیون به استقلال بردند ولی ناصر ابراهیمی با اطمینان می گوید رقم انتقال او ۱۲۰ میلیون بود. مربی سابق قرمزها همچنین فاش می‌کند وقتی پروین از ماجرای انتقال احتمالی مهدی به استقلال با خبر شد چنین واکنشی نشان داد: «خوش آمدی!» ابراهیمی در گفت و گو با آخرین خبر خاطرات دیگری هم تعریف کرد. 

*به خاطر مسایلی که مربوط به زندگی شخصی‌ام است، مجبور شدم برای زندگی به دماوند بروم وگرنه خود در تهران به دنیا آمده ام و دوست دارم اینجا زندگی کنم.

*باشگاه پرسپولیس ۲۱ مدیر از بعد از انقلاب عوض شده، چرا؟ تعجب آور است.

*اگر انتقادی از پروین کرده باشم، سازنده بوده. خودش هم این را می‌داند.

*در زمان حضور در پرسپولیس هیچ مشکلی نداشتم به پروین. آن اواخر باشگاه به بی پولی خورد. ما قول‌هایی به بازیکنان دادیم که نشد و مشکلاتی به وجود آمد.

پروین در رختکن فحش نمی‌داد. او طوری حرف می زند انگار دارد به فرزندش پرخاش می کند

*علی پروین کلاس مربیگری نرفت ولی استاد بازی‌خوانی فوتبال بود. او استاد صحبت کردن در بین دو نیمه بود.

*بازی با تراکتور داشتیم. دو گل خوردیم. بین دو نیمه علی آقا همیشه اول شروع به صحبت می کرد. وقتی ناراحت بود به بچه ها می گفت بی عرضه. البته این را بگویم بچه ها دوست داشتند علی آقا حرف بزند. او در رختکن فحش نمی‌داد. او طوری حرف می زند انگار دارد به فرزندش پرخاش می کند. یادم هست بین دو نیمه بازی تراکتور گفتم دو گل عقبیم. اشکالی ندارد. جبران می کنیم. علی آقا گفت به اینها چه می گویی؟ اینها یه سری بی عرضه هستند! دو تا خوردند واسه چی با اینا حرف می زنی؟! یادم هست آن بازی را بردیم.

*علی کریمی عاشق فست فود بود!

*سر ماجرای هاشمی نسب... آن موقع سقف قرارداد پرسپولیس ۷۰ میلیون بود. مهدی با من حرف زد. گفت استقلال به من پیشنهاد ۱۲۰ میلیون تومانی داده. ۹۰ میلیونی که استقلالی‌ها می گویند درست نیست. گفتم بعید است باشگاه پول را بدهد. مهدی گفت حاضرم ۸۰ میلیون بگیرم و بمانم. من این را به علی پروین گفتم. علی آقا گفت نه سقف ما ۷۰ تا بیشتر نیست. ۸۰ تا هم نمی دهیم. وقتی هاشمی نسب شنید گفت چکار کنم؟ گفت ماجرا این است. ۷۰ تا بیشتر نمی‌دهند. گفت پس من می روم. علی آقا هم گفت خوش آمد! اگر می‌خواهد بیاید برود. 

*من یادم نیست که مهدی هاشمی نسب با علی پروین، قلیچ و بازیکنان به مشکل خورده باشد. من داستان درگیری‌ها را نمی‌دانم.

*علی پروین با مهدی هاشمی نسب اختلافی نداشت. 

*به هاشمی نسب گفتم اگر ۱۲۰ میلیون احتیاج داری برو. حتی به او گفتم شاید بتوانم ۸۰ تا را جور کنم ولی نشد. او خلاصه رفت و به زندگی‌اش رسید. رابطه‌ها هم همیشه خوب است. 

من مرام تاجی‌ها را بهتر از استقلالی‌ها می‌دانم!

*صفایی فراهانی استقلالی بود. بعد از گل دوم در دربی سال ۷۹ اگر توجه کرده باشید من برای صفایی فراهانی در جایگاه دست تکان دادم و پشتک زدم! 

*من برخوردی با محمد نوازی در دربی سال ۷۹ نداشتم. 

*من مرام تاجی‌ها را بهتر از استقلالی‌ها می‌دانم! 

*من اولین بازیکنی بودم که از شاهین به تاج رفتم. مثل هاشمی نسب.

*درست است در تاج بازی کردم، پرسپولیسی خالص هستم.

*فتح‌الله زاده گفته تاج ۸ تا به شاهین زده؟ من یادم نمی‌آید! همچین چیزی در تاریخ نداریم.

 

این مطلب برایم مفید است
7 نفر این پست را پسندیده اند