باشگاه تاتنهام در نوامبر ۲۰۱۹ و پس از برکناری «مائوریتسیو پوچتینو»، مورینیو را به خدمت گرفت اما تاتنهام در حضور آقای خاص از لیگ قهرمانان و جام حذفی حذف شده است.

اسپرز هم‌اکنون در رتبه نهم جدول رده بندی لیگ جزیره قرار دارد اما مورینیو می‌گوید که برای موفقیت در این باشگاه به زمان نیاز دارد.

مورینیو در این باره گفت: قهرمان شدن برای «یورگن کلوپ» و لیورپول چقدر طول کشید؟ چهار سال، چهار فصل.

وی ادامه داد: خریدن یکی از بهترین گلرهای جهان؛ به خدمت گرفتن یکی از بهترین هافبک وسط‌های جهان و غیره و غیره و غیره. روی قرارداد سه ساله‌ام متمرکز هستم. معتقدم که در این مدت می‌توانیم جام به دست آوریم اما اگر این اتفاق نیافتد و در دوران جدید این اتفاق برای باشگاه رخ دهد، باز هم خوشحال خواهم شد.

اسپرز تحت هدایت پوچتینو برای نخستین بار در تاریخ خود به فینال لیگ قهرمانان رسید اما از زمان قهرمانی در جام اتحادیه انگلیس در سال ۲۰۰۸ تاکنون موفق به فتح هیچ جامی نشده است.

علاوه بر این، شرایط به گونه‌ای است که احتمال دارد تاتنهام فصل را برای نخستین بار در پنج سال اخیر خارج از جمع چهار تیم ابتدایی جدول به پایان برساند اما مورینیو گفت که این باشگاه اعلام کرده است که برای خرید بازیکن در تابستان، نیازی به هزینه زیاد ندارد.

مورینیو ادامه داد: برای باشگاه کار می کنم و به خودم فکر نمی‌کنم. هنوز هم می‌گویم که همچنان بلندپرواز هستم و دی‌ان‌ای من تغییری نکرده است اما در این مقطع کمتر به خودم و رکوردهایم فکر می‌کنم. از آنجا که از روز اول تلاش کردم، خوش‌بین هستم. معتقدم تغییراتی را در تیم به وجود می‌آوریم اما برای این کار نیازی به سرمایه گذاری زیاد نداریم.

 

این مطلب برایم مفید است
1 نفر این پست را پسندیده اند