کمیته تعیین وضعیت فیفا پس از بررسی پرونده شکایت گابریل کالدرون، سرمربی سابق پرسپولیس و دستیارانش از این باشگاه در نهایت صدرنشین لیگ برتر ایران را به پرداخت مبلغ ۷۴۵ هزار دلار به آنها پرداخت کرده است. البته باشگاه پرسپولیس هنوز رسما به این حکم واکنشی نشان نداده است.

طبق حکم فیفا باشگاه پرسپولیس باید ۵۷۹ هزار و پانصد هزار دلار معادل باقی مانده قرارداد مربی آرژانتینی و حق دادرسی را پرداخت کند.

همچنین خواکین و اینیگو والنسیا هم باید طبق این حکم به ترتیب ۹۵ هزار و ۳۸۰  و ۷۰ هزار و ۴۰۰ دلار از پرسپولیس دریافت کنند.

در این خصوص  محمد کاظمی، مدیر برنامه ایرانی سابق گابریل کالدرون به خبرنگار فارس اظهار داشت: من از جزئیات حکم اطلاع دقیقی ندارم.کالدرون این پرونده را از طریق یک خانم وکیل سوئیسی که در دنیا چهره شناخته شد‌ه‌ای است، پیگیری کرد.

وی که تمایل زیادی درباره اعلام نظر درباره این حکم نداشت، در ادامه تصریح کرد: درباره این حکم مدیران وقت پرسپولیس که زمینه توافق را در زمانی که دلار قیمت ارزان تری داشت فراهم نکردند. به قول آن نماینده مجلس مبنی بر اینکه پول مارک ویلموتس را باید افرادی که با سرمربی سابق تیم ملی قرارداد بسته و این قرارداد را امضاء کرده‌اند پرداخت کنند اکنون هم مدیران سابق پرسپولیس باید پاسخگوی مبلغ کلانی باشند که باید به کالدرون و دستیارانش پرداخت شود.

کاظمی تصریح کرد: با این تفاسیر به عنوان یک ایرانی آماده هرگونه همکاری با باشگاه پرسپولیس در حل این موضوع هستم.

این مطلب برایم مفید است
6 نفر این پست را پسندیده اند