ابوالفضل اینانلو روز دوشنبه به خبرنگار ایرنا  گفت : به علت برداشته شدن برخی محدودیت ها، کاهش اقدامات پیشگیرانه، حضور گسترده مردم در اجتماعات و تجمع‌ها و بی‌توجهی به پروتکل‌های بهداشتی ، شهرستان فردیس در وضعیت هشدار قرار گرفته است .

وی افزود : طبق دستورالعمل ابلاغی، از امروز به مدت یک هفته، محدودیت هایی در فردیس اعمال می شود و تداوم آن نیز بستگی به وضعیت کرونا در این شهرستان دارد.

فرماندار فردیس گفت:  استفاده از ماسک در همه ادارات شهرستان، الزامی بوده و همه پرسنل و کارمندان باید از ماسک استفاده کنند ، عدم رعایت آن، به منزله غیبت است و ارائه خدمات به ارباب رجوع نیز منوط به زدن ماسک می باشد.

 اینانلو اضافه کرد: تعطیلی دانشگاهها، مدارس، حوزه های علمیه، آموزشگاه های فنی حرفه ای، زبانسراها، آموزشگاه ها، کتابخانه های عمومی، استخرهای سرپوشیده، مراکز تئاتر، موزه ها، تالارهای پذیرایی، آرایشگاه های زنانه و سالن های زیبایی، برگزاری هرگونه مراسم اجتماعی و فرهنگی و مذهبی و همایش و باشگاه‌های ورزشی، کافه‌ها و قهوه خانه‌ها، شهربازی‌ها و باشگاه‌های بدنسازی از جمله محدودیت هایی است که در طول هفته جاری در شهرستان اعمال خواهد شد.

فرماندار فردیس خاطر نشان کرد : در وضعیت فعلی شهرستان توجه جدی محدودیت ها به صنوف پر خطر ، ناوگان حمل و نقل و مراکز تجمع و سرپوشیده است .

وی با بیان اینکه خبرنگاران و فعالان فضای مجازی همواره در روزهای سخت حامی ما بودند، افزود: در این شرایط نیز، درخواست ما این است که در خصوص رعایت فاصله گذاری اجتماعی و عدم مراجعه به ادارات در صورت عدم ضرورت فرهنگ سازی کنند.

شهرستان فردیس ۶۰۰ هزار نفر جمعیت در جنوب کلانشهر کرج مرکز استان البرز قرار دارد.

 

این مطلب برایم مفید است
145 نفر این پست را پسندیده اند