«جان بولتون»، مشاور امنیت ملی سابق آمریکا که اخیراً با انتشار کتابی علیه «دونالد ترامپ» در صدر اخبار رسانه‌های جهان قرار گرفته مدعی شده که نگران دخالت کشورهای خارجی در انتخابات ریاست‌جمهوری امریکا در ماه نوامبر است. 

بولتون در کتابش به نام «اتاقی که در آن اتفاق افتاد» نوشته ترامپ به شدت نگران پیروزی در انتخابات است و این مسئله تنها دغدغه او در سال‌های گذشته از حضورش در کاخ سفید بوده. او علاوه بر این نوشته ترامپ از چین خواسته به پیروزی‌اش در انتخابات کمک کند. 

مشاور امنیت ملی سابق ترامپ در مصاحبه‌ای با فاکس‌نیوز که شنبه پخش شده گفته که درباره دخالت کشورهای خارجی در انتخابات «به شدت نگران» است. او مدعی شده که غیر از روسیه کشورهایی مانند چین، ایران و کره شمالی هم ممکن است سعی کنند در انتخابات دخالت کنند.

بولتون در این مصاحبه درباره واکنش‌های تند دونالد ترامپ به انتشار کتابش هم اظهارنظر کرده و مدعی شده بر خلاف گفته‌های کاخ سفید این کتاب حاوی اطلاعات محرمانه نیست. او همچنین ادعاها درباره اینکه کتابش در واکنش به اخراج توسط ترامپ نوشته شده را هم رد کرد و گفت: «صادقانه بگویم، من قصد ندارم به او پاسخ بدهم. چیزهایی که واقعا طی 17 ماه حضورم در کاخ سفید اتفاق افتاده‌اند را نوشته‌ام.»

 

این مطلب برایم مفید است
3 نفر این پست را پسندیده اند