رأی الیوم گزارش داد، چند روز پس از سخنرانی سید حسن نصرالله، دبیرکل حزب‌الله لبنان درباره سیاست این حزب و مقاومت در منطقه در قبال استراتژی "گشنگی دادن" و "به زانو درآوردن" دولت آمریکا علیه سوریه و لبنان، رسانه جنگ وابسته به حزب‌الله ویدئویی را با عنوان "أنجز العمل" (کار انجام شد) منتشر کرد.

این ویدئوی ۳۹ ثانیه‌ای که به زبان عبری نیز ترجمه شده، شامل صحنه‌هایی از مختصات مواضع مهم رژیم صهیونیستی در عمق اراضی اشغالی است.

در این ویدئو حزب‌الله لبنان به رژیم صهیونیستی هشدار داده قادر است با موشک‌های نقطه‌زن دقیق مناطق مختلف این رژیم را هدف قرار دهد.

در این ویدئو صدای سید حسن نصرالله شنیده می‌شود که در آن از قدرت حمله به اهداف اسرائیلی تعیین شده صحبت می‌کند و می‌گوید: ما امروز علاوه بر اینکه می‌توانیم تل‌آویو را به عنوان یک شهر هدف قرار دهیم، قادر هستیم که به حول قوه الهی اهداف تعیین شده در تل‌آویو و هر مکان دیگری در اراضی اشغالی فلسطین را هدف قرار دهیم.

طبق گزارش رأی الیوم، این ویدئو مورد توجه رسانه‌های اسرائیلی قرار گرفته است، طوری که آن را پیامی برای تل‌آویو می‌دانند.

این رسانه‌ها معتقدند، ویدئو مذکور بیانگر این مسأله است که پروژه "موشک‌های نقطه‌زن" حزب الله تکمیل شده و کاملا انجام شده است و اکنون آماده ورود به نبرد در هر درگیری نظامی احتمالی میان حزب‌الله و اسرائیل هستند.

رسانه های اسرائیلی همچنین گزارش دادند، این ویدئو ممکن است در چارچوب جنگ روانی حزب‌الله علیه اسرائیل باشد، اما با این وجود ممکن است این آغاز یک عملیات تشدید تدریجی درگیری از سوی حزب‌الله باشد و ممکن است ائتلاف مقاومت (در منطقه) در پاسخ به سیاست گرسنگی دادن و فشار شدید دولت آمریکا علیه سوریه و لبنان به آن متوسل شود.

این مطلب برایم مفید است
27 نفر این پست را پسندیده اند