رضا آذری یکی از آماده ترین بازیکنان استقلال در شروع تمرینات این تیم بود که خیلی ها امیدوار بودند این بازیکن با شروع فصل فرصت بازی کردن پیدا کند؛ او حتی در بازی دوستانه روز جمعه استقلال برابر هوادار با تصمیم فرهاد مجیدی با بازوبند کاپیتانی آبی ها وارد زمین شد اما این اتفاق برای او چندان خوش یمن نبود.

رضا آذری حدود دقیقه ۳۰ این بازی روی تکلی که خودش زد زانویش چرخید و رباط صلیبی اش پاره شد تا فصل به تلخ ترین شکل ممکن برای او به پایان برسد و البته حالا مجبور است مدت طولانی را دور از میادین سپری کند.

اما بعد از پست حمایتی تعدادی از بازیکنان امروز باشگاه استقلال هم با انتشار پیامی در صفحه رسمی اینستاگرام باشگاه از هافبک تیم خود حمایت کرد:« رضا آذری به دلیل مصدومیت از ناحیه رباط صلیبی باید تحت عمل جراحی قرار بگیرد. برای او آرزوی سلامتی داریم و مطمئنیم که خیلی زود دوباره در کنار هم تیمی‌هایش قرار می‌گیرد و برای شاد کردن دل هواداران تلاش می‌کند. در کنارت هستیم، با قدرت برگرد. »

رضا آذری بازیکنی است که در تمام رده های سنی بازوبند کاپیتانی استقلال را به بازو بسته است و باید دید آیا در بازگشت از مصدومیت می تواند دوباره شرایط خوب خود را پیدا کند یا نه.

 

این مطلب برایم مفید است
1 نفر این پست را پسندیده اند