حکمت اله هاشمی، معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر قزوین، در خصوص این خبر اظهار کرد: طی تماس تلفنی اورژانس با مرکز کنترل و هماهنگی عملیات هلال احمر استان در ساعت ۱۹ شب گذشته ۲۲ خرداد، یک مورد حادثه واژگونی مینی‌بوس در آزادراه قزوین- کرج ورودی شهرک کاسپین ۲ اعلام شد که در آن ۲۰ نفر دچار مصدومیت شده بودند. 

وی تشریح کرد: با توجه به وسعت حادثه، بلافاصله تیم‌های امداد و نجات جاده‌ای مستقر در پایگاه‌های محمدیه البرز و شهدای آبیک به محل حادثه اعزام شدند. 

بنا بر اعلام روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان قزوین؛هاشمی ادامه داد: با توجه به هماهنگی به عمل آمده با عوامل فوریت‌های پزشکی، ۱۰ نفر از مصدومین توسط نجاتگران جمعیت هلال احمر به بیمارستان ولیعصر (عج) آبیک منتقل شدند و دیگر مصدومین توسط عوامل اورژانس به دیگر مراکز درمانی انتقال یافتند. 

معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان قزوین افزود: در این عملیات ۱۳ نفر از نجاتگران مستقر در پایگاه‌های امداد و نجات محمدیه البرز، انجیلاق و شهدای آبیک در قالب پنج تیم اقدام به امدادرسانی به مصدومین حادثه کردند و در این عملیات چهار دستگاه خودروی آمبولانس و یک دستگاه خودروی ست نجات به کار گیری شد.

این مطلب برایم مفید است
59 نفر این پست را پسندیده اند