سردار محسن خانچرلی، فرمانده انتظامی ویژه غرب استان تهران اظهار داشت: در پی دریافت اخبار و اطلاعاتی مبنی بر اینکه فردی قصد قاچاق موادمخدر از استان های جنوب شرقی کشور به غرب استان تهران را دارد، بررسی موضوع در دستور کار پلیس قرار گرفت.

وی افزود: ماموران با انجام تحقیقات گسترده پلیسی و کنترل عبور و مرور خودروها در محور رباط کریم – شهریار خودرو تریلر حاوی موادمخدر را شناسایی و آن را در عملیاتی غافلگیرانه توقیف کردند.

فرمانده انتظامی غرب استان تهران گفت: در بازرسی از این خودرو دو تن و ۴۳ کیلوگرم مرفین کشف، خودرو توقیف و یک متهم نیز دستگیر شد.

خانچرلی خاطرنشان کرد: متهم در بازجویی‌های تخصصی پلیس جرم خود را قبول داشته که پس از تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی تحویل مرجع قضائی شد.

وی با بیان اینکه سرکرده اصلی این پرونده نیز طی هماهنگی‌های انجام شده در استان گلستان دستگیر شد، تأکید کرد: مبارزه با قاچاقچیان موادمخدر از اولویت‌های نیروی انتظامی است.

فرمانده انتظامی غرب استان تهران اضافه کرد: پلیس، با جدیت هر چه تمام‌تر با اخلال‌گران و برهم‌زنندگان امنیت اجتماعی و تهیه و توزیع‌کنندگان مواد مخدر برخورد می‌کند و برای تحقق امنیتی مطلوب، از هیچ کوششی فروگذار نخواهد کرد.

 

این مطلب برایم مفید است
4 نفر این پست را پسندیده اند