علیرضا بیرانوند بعد از حضور در باشگاه پرسپولیس در جمع خبرنگاران در خصوص اینکه آیا قرار است راهی بلژیک شود یا خیر اظهار داشت: یک قراردادی بین باشگاه بلژیکی و پرسپولیس امضا شده و من هم تا جایی که بتوانم در تمرینات پرسپولیس شرکت خواهم کرد.

وی در خصوص اینکه آیا از تاریخ 11 تیر بازیکن آنتروپ محسوب می‌شود گفت: فکر می‌کنم در قرارداد چنین مساله‌ای عنوان شده است.

گلر ملی‌پوش پرسپولیس در خصوص اینکه در این شرایط پرسپولیس در خلا او باید چکاری انجام دهد عنوان کرد: من دیگر این مسائل را نمی‌دانم،این تصمیم را باشگاه می‌گیرد چون توافق بین دو باشگاه انجام شده است.

بیرانوند در خصوص اینکه چه زمانی به بلژیک سفر می‌کند یادآور شد: اگر قرار باشد بروم فکر می‌کنم این اتفاق تا پایان هفته رخ دهد.اگر به بلژیک بروم فقط برای تست های پزشکی این کار را انجام می‌دهم چون تا 12 تیر بازیکن پرسپولیس هستم.

وی در خصوص اینکه آیا علاقه‌دارد در این 9 بازی در پرسپولیس بماند تصریح کرد: اگر قرار بود بروم همان نیم فصل می‌رفتم، به هر حال با وضعیت کرونا بازی‌ها به تعویق افتاده و امیدوارم هر دو باشگاه تصمیم مناسبی بگیرند.

گلر پرسپولیس تاکید کرد: در بلژیک آنها فینال جام حذفی در پیش دارند و این بازی خیلی برایشان مهم است. اگرکرونا نبود شاید الان بازی های ما تمام می‌شد و من هم در بلژیک حضور داشتم.

وی در خصوص اینکه ناراحت به نظر می‌رسد عنوان کرد: ناراحتی من به خاطر یک چیز دیگر است، آقای رسول پناه خودش می‌داند چرا ناراحت هستم.

 

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند