در ابتدای جلسه علنی روز یکشنبه مجلس شورای اسلامی محمدباقر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی در نطق پیش از دستور خود سالگرد حادثه تروریستی مجلس را تسلیت گفت و اظهار داشت: امروز یادآور حمله تروریستی به مجلس شورای اسلامی است. در ابتدای جلسه از شهدای حمله تروریستی داعش به مجلس شورای اسلامی یاد می‌کنیم.

رئیس مجلس اظهار کرد: آن حادثه نمادی بود از اینکه دشمن چه خواب‌های شومی را برای ملت ایران دیده و اگر مجاهدت سربازان و نگهبانان وحدت و به ویژه مجاهدت سربازان فرامرزی وطن نبود آنها از هیچ جنایتی در حق مردم ایران مضایقه نمی‌کردند.

وی ادامه داد: گرچه ظاهراً یک حمله تروریستی عامل آن واقعه بود اما اکنون این موضوع اثبات شده است که سرویس‌های اطلاعاتی آمریکا، اسرائیل و برخی کشورهای منطقه پشت آن حادثه بودند و اگر دستشان می‌رسید برای کشتار دسته جمعی در خیابان‌های تهران هم برنامه داشتند.

قالیباف گفت: شهدای آن حادثه قهرمان‌های ملی هستند که خون پاک آنها ارزش جهاد در برابر تروریسم سیاه وهابی صهیونیستی را به همه ما یادآوری می‌کند بر همه آن شهدا و شهدای مدافع حرم درود می‌فرستیم و امیدواریم در این مکان که خون‌های پاک آنها ریخته شده ان شاءالله توفیق خدمت به اسلام و ملت ایران و انقلاب اسلامی را همه ما داشته باشیم. ‌

 

این مطلب برایم مفید است
4 نفر این پست را پسندیده اند