به گزارش خبرگزاری آسوشیتدپرس، مدیران دانشگاه موسوم به ویچیتا استیت (WSU) و همچنین دانشگاه فنی وابسته به آن (WSU Tech) این تصمیم را ساعاتی بعد از اعلام آنکه دختر دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا قرار است برای دانشجویان فارغ التحصیل دانشگاه WSU Tech سخنرانی داشته باشد، مطرح کردند.

مدیران هر دو دانشگاه که به یکدیگر وابسته هستند اعلام داشتند که مراسم فارغ التحصیلی امروز (شنبه) برای دانشجویان فارغ التحصیل WSU Tech "با تمرکز مجدد بر دانشجویان" برگزار شده و یک فارغ التحصیل رشته پرستاری تنها سخنران این مراسم است.

پاییز سال گذشته ایوانکا ترامپ، دختر دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا به بازدید از مرکز ملی آموزش هوانوردی وابسته به دانشگاه WSU Tech رفت. او در توئیتی نوشته و گفت: پردیسهای دانشگاهی کشور ما سنگرهای آزادی بیان باید باشند. فرهنگ لغو کردن و تبعیض قائل شدن در قبال نقطه نظرات برای کار دانشگاهی غیراخلاقی به حساب می آید. اکنون گوش دادن به صحبتهای یکدگیر مهمتر از هر زمان شده است.

در این توئیت لینکی به یک ویدیو در وبسایت یوتیوب وجود داشت که در آن او جمعی از دانشجویانی که همزمان با بحران همه گیری کروناویروس تحصیلاتشان را به پایان رساندند سخنرانی کرده و می گوید: "شما فارغ التحصیل های زمان جنگ هستید" و اینکه آموزشهای آنها باعث شده که آنها "دقیقا برای این زمان" آماده باشند.

 

این مطلب برایم مفید است
2 نفر این پست را پسندیده اند