حجّت‌الاسلام حسن روحانی، رئیس‌جمهور، پیش از ظهر امروز (شنبه ۱۷ خرداد) در جلسه ستاد ملّی مبارزه با کرونا  با بیان اینکه دولت در قضیه کرونا، وظایفی برعهده داشته و دارد، گفت: یکی از وظایف دولت، مراعات پروتکل‌ها بوده است که تاکنون رعایت کرده است. اگر گفته‌اند ساعات اداری کم بشود و صرف ناهار در ادارات متوقف شود، ما عمل کرده‌ایم.

وی با بیان اینکه وظیفه دوم دولت، خدمات ضروری به جامعه است، ‌افزود: خدا را شکر در این سه ماه و نیم، خدمات ضروری متوقف نشد و یک روز قطعی برق، آب و گاز نداشتیم و این خدمات ضروری به‌طور منظم و بدون وقفه ادامه داشته است.

روحانی تصریح کرد: تأمین امنیت مردم یک روز تعطیل نشده است و اینطور نبوده که مثلاً همه سربازان ما گفته‌ باشند که کووید ۱۹ آمده و ما رفته‌ایم مرخصی و ان‌شاء الله دو ماه دیگر خدمت می‌رسیم!

وی با بیان اینکه شرایط ما شرایط خوبی است و هر روز یک سدّ و نیروگاه  افتتاح می‌شود، گفت: وظیفه سوم دولت، تأمین کالاهای ضروری است که ما تاکنون تأمین کرده‌ایم و تا آخر سال هم تأمین خواهیم کرد.

رئیس‌جمهور، چهارمین وظیفه را تأمین بسته‌های حمایتی دانست و افزود: فعالیت حمایتی دولت تا پایان سال ادامه خواهد یافت و تا هر زمان که کرونا حضور داشته باشد، ‌ما در مقابل آن خواهیم ایستاد.

 اخبار تکمیلی متعاقبا منتشر می شود.

این مطلب برایم مفید است
4 نفر این پست را پسندیده اند