به گزارش نشریه اسپورت کاتالونیا، طبق ادعای مدیربرنامه‌های گوستاوو مایا، مهاجم نوجوان تیم سائوپائولوی برزیلی، باشگاه بارسلونا با جذب این بازیکن برزیلی اولین خرید تابستانی خود را انجام داده است.

دانیل سیلوا در گفت‌وگو با شبکه گلوبواسپورته برزیل ضمن تأیید گزارش ماه مارس نشریه اسپورت مبنی بر تمایل بارسلونا به خرید مایا ادعا کرد که باشگاه کاتالان برای جذب این بازیکن ۱۹ ساله یک میلیون یورو به عنوان پیش‌پرداخت داده و قرار است او را به تیم دومش، بارسلونای B‌ بفرستد.

سیلوا در این خصوص اظهار داشت: ما مطمئن هستیم که بارسلونا فرآیند خرید را کامل خواهد کرد. باشگاه به صورت رسمی اسنادی را امضا کرده و گوستاوو هم از روز دوشنبه این هفته به کلاس زبان اسپانیایی رفته است. در ماه‌های اخیر باشگاه‌های دیگری هم برای جذب او پیشنهاد دادند، اما ما هرگز شک نداشتیم که بارسلونا مقصد بعدی اوست.

در همین حال مدیرورزشی باشگاه سائوپائولو اعلام کرده که از قطعی بودن انتقال مایا به بارسلونا مطمئن نیست. او به سایت گل گفت: اینکه مایا به بارسلونا می‌رود یا نه معلوم نیست و ما هم نمی‌توانیم مطمئن باشیم. بارسلونا تا ۳۰ ژوئن مهلت دارد که به ما اطلاع دهد و هنوز چنین اتفاقی رخ نداده است.

بارسلونا برای نهایی کردن قرارداد خرید گوتساوو مایا باید یک میلیون یوروی دیگر هم به سائوپائولو بپردازد.

 

این مطلب برایم مفید است
2 نفر این پست را پسندیده اند