سردار عبدالرضا ناظری در حاشیه تشیع پیکر شهید مدافع وطن ابوالفضل مهدی‌زاده با گرامیداشت یاد و خاطره امام خمینی(ره) و شهدا به ویژه شهدای نیروی انتظامی اظهار داشت: سرباز وظیفه ابوالفضل مهدی‌زاده شامگاه گذشته در گشت‌زنی نیروهای قرارگاه ابوذر فرماندهی انتظامی استان کرمان در درگیری با اشرار و قاچاقچیان مسلح به درجه رفیع شهادت رسید.

وی با بیان اینکه در این درگیری عامل شهادت شهید مهدی‌زاده به بلافاصله بدست نیروهای انتظامی استان کرمان به هلاکت رسید افزود: در این درگیری مسلحانه بدست همکاران شجاع ما در قرارگاه ابوذر مقادیری سلاح، مهمات و مواد مخدر از این کاروان اشرار و قاچاقچیان کشف شد.

فرمانده انتظامی استان کرمان با تاکید بر اینکه خط قرمز ناجا امنیت مردم و جامعه است تصریح کرد: هر کس که بخواهد در نظم و امنیت مردم و جامعه کوچک‌ترین اختلالی ایجاد کند با برخورد قاطع سربازان ایثارگر، شجاع و ولایت‌مدار انتظامی ما رو‌به‌رو شده و اجازه هیچ گونه تحرکی به آنها داده نخواهد شد.

وی با بیان اینکه شب گذشته هم شاهد نمونه‌ای از این برخورد قاطع با اشرار و قاچاقچیان مواد مخدر در استان کرمان بودیم گفت: آرزوی همه ماست که راه سرخ شهادت را طی کرده و یک روز به جمع شهدای عزیزمان به ویژه حاج قاسم سلیمانی بپیوندیم.

سردار ناظری با اشاره به اینکه امروز در عرصه امنیت یکی از هم‌رزمان عزیزمان را تقدیم نظام مقدس جمهوری اسلامی و امنیت مردم و جامعه کردیم افزود: نیروهای ما ثابت کردند که در این راه تا پای جان ایستاده‌اند.

وی بیان کرد: به گروه‌های متخلف و اخلاگران نظم و امنیت هشدار می‌دهیم که کوچک‌ترین حرکت و اقدام آنها در ایجاد اختلال در نظم و امنیت جامعه با شدیدترین و محکم‌ترین برخورد نیروی‌ها و رزمندگان انتظامی و سایر نیروهای مسلح به همراه دارد.

در درگیری شب گذشته نیروهای قرارگاه ابوذر فرماندهی انتظامی استان کرمان با اشرار و قاچاقچیان مسلح سرباز وظیفه "ابوالفضل مهدی‌زاده" نیروی قرارگاه ابوذر فرماندهی انتظامی استان کرمان به دست این قاچاقیان به شهادت رسید.

این مطلب برایم مفید است
57 نفر این پست را پسندیده اند