جدیدترین آمار و ارقام دانشگاه «جانز هاپکینز» حاکی از آن است که در ۲۴ ساعت گذشته با مرگ یکهزار و ۱۹۳ مورد جدید، مجموع قربانیان ویروس «کووید-۱۹» در ایالات متحده آمریکا به ۱۰۲ هزار و ۸۰۹ نفر افزایش یافت.

این آمار و ارقام همچنین حاکی از آن است که در ۲۴ ساعت گذشته، مجموع مبتلایان به ویروس کرونا در ایالات متحده آمریکا به یک میلیون و ۷۴۶ هزار و ۱۹ نفر افزایش یافته است.

با اینحال، پایگاه اطلاع‌رسانی worldometers، مجموع مبتلایان به ویروس کرونا را یک میلیون و ۷۹۳ هزار و ۵۳۰ نفر و مجموع قربانیان آن را ۱۰۴ هزار و ۵۴۲ نفر گزارش کرده است. ایالت نیویورک همچنان با ۳۷۷ هزار و ۷۱۴ مورد ابتلا و ۲۹ هزار و ۷۵۱ مورد فوتی کانون بیماری همه‌گیر کرونا در ایالات متحده آمریکا محسوب می‌شود.

طبق گزارش دانشگاه جانز هاپکینز، تاکنون دستکم پنج میلیون و ۹۲۴ هزار و ۲۷۵ نفر از مردم سراسر جهان به کروناویروس آلوده شده‌اند که از آن میان ۳۶۴ هزار و ۸۶۷ نفر جان خود را از دست داده‌اند و دو میلیون و ۴۹۳ هزار و ۳۵۳ نفر نیز بهبودی یافته‌اند. ایالات متحده آمریکا همچنان در صدر کشورهای جهان با بیشترین تعداد مبتلایان و قربانیان کرونا قرار دارد.

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند