سردار سرتیپ حسن شاهوارپور روز یکشنبه در حاشیه آیین رونمایی از چهار عنوان کتاب به مناسبت چهارم خرداد گفت: آمریکایی‌ها هر وقت درمقابل اراده ملت ایران کم می‌آوردند، جسارت‌های سخیفی انجام می‌دهند ولی دست آنها برای ما رو شده است.

وی اظهارداشت: ۷۲ سال است که آمریکا از رژیم جعلی و اشغالگر اسراییل و قاتل مردم مظلوم فلسطین پشتیبانی می‌کند و تعداد زیادی از فلسطینی‌ها را در زندان به اسارت در آورده و شکنجه می‌کند.

فرمانده سپاه حضرت ولیعصر(عج) خوزستان گفت: عربستان بیش از هفت سال است که با سلاح‌های آمریکایی به کشتار مردم مظلوم یمن دست زده و آنها را بمباران می‌کند.

وی با اشاره به پشتیبانی آمریکا از محمد بن سلمان قاتل خاشقچی خبرنگار افزود: این خبرنگار به دستور محمد بن سلمان در چرخ گوشت تکه تکه شد.

سردار سرتیپ شاهوارپور بیان کرد: پاسداران و بسیجیان استان خوزستان در جریان سیل سال گذشته با کمک به مردم و بازسازی منازل آنها و در جریان کنترل ویروس کرونا با تولید ماسک و مواد ضدعفونی و توزیع کمک‌های مومنانه بین اقشار آسیب پذیر اقدامات وسیعی انجام دادند. بنده به عنوان خادمی کوچک در کنار پاسداران و بسیجیان استان بودم و آمریکا به دلیل ناتوانی در دیدن این موفقیت‌ها اقدام به تحریم بنده کرد.

فرمانده سپاه حضرت ولیعصر(عج) خوزستان گفت: آمریکا توقع داشت جمهوری اسلامی با اعمال تحریم‌های گسترده و شیوع ویروس کرونا به مرحله فروپاشی برسد ولی دید ایران در زمره کشورهای موفق مبارزه با ویروس کرونا است.

وی افزود: مردم ایران، آمریکا را به خوبی می‌شناسند و راه نورانی امام خمینی(ره)، شهدا و مسیر ترسیم شده توسط مقام معظم رهبری را ادامه می‌دهند.مقاومت مردم دزفول در دوران دفاع مقدس باید سرمشقی برای ایستادگی در برابر یاوه‌گویی‌های آمریکا و استکبارجهانی باشد.

 

این مطلب برایم مفید است
21 نفر این پست را پسندیده اند