سعید آقاخانی، کارگردان سریال «نون خ»، همزمان با روزهای نگارش فصل سوم این مجموعه درباره ملاحظات و حساسیت‌هایی که برای طراحی شوخی‌ها در متن این سریال داشته‌ و دارد گفت: «تمام تلاش ما این بود که کمدی یا شوخی‌هایی که در داستان و در دیالوگ کاراکترها مطرح می‌شود، همان چیزی نباشد که در فضای مجازی دیده‌ایم. نمی‌خواستیم همان شوخی‌هایی را که در ارتباطات مردم در کوچه و خیابان رایج است، تبدیل به طنز سریال‌مان کنیم.»

وی اضافه کرد: «ما از شوخی‌های معمول پرهیز می‌کردیم و حتی تلاش‌مان این بود که از فضای مجازی در طرح شوخی و طنز تازه، جلوتر باشیم. فضای مجازی به نوبه خود شوخی‌های درجه یکی دارد و بامزه است، پس لزومی نداشت ما در سریال‌مان همان‌ها را تکرار کنیم و فکر می‌کنم در سریال «نون.خ» در این زمینه تا حدی موفق هم شدیم.»

مهدی فرجی، تهیه‌کننده «نون خ»، چندی پیش در نشست تجلیل از عوامل این مجموعه درباره محتوای فصل جدید این سریال گفته بود: «فصل سوم نون خ در حال نگارش است. در فصل یک با تخمه در فصل دوم با انار آشنا شدیم و در فصل سوم راه سختی در پیش گرفته شده که توجه به معدن و گیاهان دارویی از جمله این‌هاست.»

آقاخانی در واکنش به این گفته تهیه‌کننده، با اشاره به اینکه «هنوز محورهای داستان فصل سوم قطعی و مشخص نشده است، با کنایه و طنز گفت: «این فصل حتی ممکن است در حوزه کتابخوانی باشد.»

 

این مطلب برایم مفید است
6 نفر این پست را پسندیده اند