خبرگزاری آناتولی گزارش داد، یک مسئول فلسطینی که خواست نامش ذکر نشود به تلویزیون دولتی رژیم صهیونیستی گفت: دستور توقف فوری هماهنگی با اسرائیل از سوی محمود عباس به فرماندهان دستگاه های امنیتی فلسطین ابلاغ شده است.

این منبع افزود: عباس به حسین الشیخ عضو کمیته مرکزی جنبش فتح و ماجد فرج رییس دستگاه اطلاعاتی تشکیلات خودگردان که به طور منظم در تماس با رژیم صهیونیستی هستند، دستور داده است که تماس با این رژیم را قطع کنند.

این منابع همچنین گفتند که مسئولان رژیم صهیونیستی  و برخی مقام های بین المللی تا این لحظه کوشیده اند، عباس را از تصمیم خود برای خروج از توافقنامه های امضا شده با واشنگتن و اسرائیل باز دارند.

این گزارش می افزاید: محمود عباس روز سه شنبه خروج از توافقنامه ها و تعهدات امضا شده با رژیم صهیونیستی و دولت آمریکا را اعلام کرد.

سخنان عباس از تلویزیون فلسطین در رام الله و در پاسخ به تهدیدهای اخیر رژیم صهیونیستی برای الحاق سرزمین های اشغالی سال ۱۹۶۷ فلسطین پخش شد.

تصمیم وی در این باره به معنای توقف تمامی تفاهمنامه ها و  موافقنامه های امضا شده با رژیم  اسرائیل به ویژه پیمان اوسلو است که بر اساس آن تشکیلات خودگردان فلسطین تاسیس شد.

 

این مطلب برایم مفید است
5 نفر این پست را پسندیده اند