چند ماهی از شیوع کرونا در جهان می‌گذرد. با گذشت چند ماه اکنون این ویروس در ۲

۱۲ کشور جهان مشاهده شده و بیش از ۴ میلیون انسان را آلوده کرده است. همچنین بیش از ۲۷۶ هزار نفر بر اثر ابتلا به این ویروس جان باخته‌اند. کشور‌های آمریکا، اسپانیا، ایتالیا، انگلیس و روسیه دارای بیشترین مبتلایان به کرونا در جهان هستند.

 

کشور هند نیز یکی از کشور‌های درگیر با این ویروس است. تاکنون در این کشور که دارای جمعیت میلیاردی است بیش از ۶۷ هزار نفر به کرونا مبتلا شده‌اند که بیش از ۲ هزار نفر از مبتلایان جان خود را از دست داده‌اند. دولت هند پس از شیوع کرونا تا ۳ می ‌به مدت ۲۱ روز قرنطینه سراسری اعلام کرد که زمان آن تمدید شد.

اما ویدئویی که به تازگی منتشر شده است اقدام عجیب یکی از شهروندان هندی را در یکی از بیمارستان‌های این کشور به تصویر می‌کشد. این مرد جوان مشکوک به کرونا که در حال انتقال به بخش ویژه بیماران کرونایی بود ناگهان در تصمیمی عجیب از پنجره بیمارستان به پایین پرید و فرار کرد. این اتفاق در بیمارستان " سیئون ماهاراشاترا " رخ داد.

گفتنی است؛ با مثبت شدن تست کرونای ۶۹۲ شهروند اهل بمبئی تعداد مبتلایان به کرونا در این شهر پرجمعیت به ۱۱۲۱۹ نفر رسید. تعداد قربانیان مبتلا به کرونا نیز با مرگ ۲۵ بیمار جدید در روز پنجشنبه به ۴۳۷ نفر رسیده است.

 

این مطلب برایم مفید است
6 نفر این پست را پسندیده اند