باشگاه پرسپولیس پس از اضافه کردن برخی بندهای مالی در قرارداد با کارگزار رسمی خود حاضر به ادامه همکاری با این شرکت در راستای درآمدزایی از برند خود شد.

یکی از بندهای مهم در متمم این قرارداد تعیین مبلغ ۱۱۰ میلیارد تومان به عنوان میزان کف درآمدی از همکاری با کارگزاری است که شرکت طرف قرارداد با پرسپولیس را متعهد به پرداخت آن می کند. این موضوعی بود که مهدی رسول پناه سرپرست باشگاه پرسپولیس روز گذشته هم در مصاحبه رادیویی خود و هم در نشست خبری باشگاه به آن اشاره کرد.

با این حال امروز گمانه زنی هایی مبنی بر عدم وجود این ضمانت مطرح شده است. موضوعی که با واکنش مدیرعامل باشگاه پرسپولیس همراه بود.

مهدی رسول پناه راجع به گرفتن ضمانت از کارگزار باشگاه بابت دریافت حداقل درآمد ۱۱۰ میلیارد تومانی، اظهار داشت: مگر می شود در قراردادی که توسط چند کارشناس حقوقی و اقتصادی بررسی شده باشد چنین موضوعی را لحاظ نکرد؟

وی ادامه داد: عملکرد بخش حقوقی در این قراداد درخشان است و تضمین های مالی و حقوقی لازم بابت دریافت این مبلغ گرفته شده است. ضمن اینکه چنین درآمدی مد نظر باشگاه نیست و امیدوار هستیم با همکاری هوادارانمان به رقم بسیار بیشتری دست پیدا کنیم.

سرپرست باشگاه پرسپولیس درباره اینکه شرکت دیگری حاضر به پرداخت ۵۰ میلیارد تومان بطور نقد در قراردادی ۱۵۰ میلیارد تومانی بابت یکسال با سرخپوشان بوده است اما مورد قبول وی قرار نگرفته است، اظهار داشت: باز هم می گویم قرارداد فعلی بهترین نوع قراردادی بود که در زمان فعلی می توانستیم منعقد کنیم. چنین چیزی هم وجود نداشت که بخواهیم به آن بپردازیم. بحث و تبادل نظر بسیاری داشتیم که بالاخره به این نتیجه رسیدیم.

این مطلب برایم مفید است
2 نفر این پست را پسندیده اند