رابرت دنیرو با ریش های بلند با حضور در چت تصویری، استفن کولبرت در برنامه «The Late Show»(نمایش دیرهنگام) در مورد فعالیت هایش در خانه، عدم رضایت از دولت خدمت رسانی به بحران ویروس کرونا و اینکه چه رسانه ای را در قرنطینه دنبال می کند صحبت کرد. او همچنین در مورد بازی در فیلمی با موضوع کرونا خبر داد.

مجری برنامه از دنیرو پرسید که قرنطینه را در خانه چطور می گذرانید و این هنرپیشه هالیوودی پاسخ داد: من نسخه های فیلم نامه را تلفنی می خوانم، ورزش می کنم و خلاصه تلاش می کنم زنده بمانم. هر روز وزنه میزنم تا تراکم استخوانهایم را حفظ کنم و همچنین یک سریورزش های روتین نظیر استفاده از «تردمیل» نیز انجام می دهم.

دنیرو در ادامه صحبت هایش از بازی در فیلمی جدید خبر داد و گفت: در فیلمی با موضوع کرونا بازی خواهم کرد. من در این فیلم در نقش «اندرو کومو» فرماندار نیویورک ایفای نقش خواهم کرد.

دنیرو ضمن انتقاد شدید از عملکرد دولت ترامپ در مواجهه با بحران کرونا، با اشاره به اندرو کومو، فرماندار نیویورک افزود: او کاری را انجام می دهد که یک رئیس جمهور باید انجام دهد. این هنرپیشه، بیماری همه گیر را یک تراژدی ملی خواند و از تلاش های دولت فعلی برای کنترل شیوع  ویروس کرونا ابراز ناامیدی کرد.

وی گفت ، رئیس جمهور احمق است که تا حد زیادی بسیاری از علائم هشدار دهنده را نادیده می گیرد. دنیرو با اشاره به کل وضعیت بحران کرونا در آمریکا گفت: وحشتناک است. همه چیز در مورد انتخاب مجدد وی است. من دیگر هیچ حرفی برای گفتن ندارم.

این مطلب برایم مفید است
10 نفر این پست را پسندیده اند