از ابتدای سال جدید تاکنون امروز اولین باری است که قیمت ها در بازار خودرو کاهش پیدا کرده اند به گونه ای که قیمت سمند ال ایکس با کاهش ۱ میلیون تومانی به ۱۱۲ میلیون تومان رسیده است.

پژو ۴۰۵ جی ال ایکس نیز با کاهش ۲ میلیون تومانی به قیمت ۱۰۶ میلیون تومان رسیده است و خودروهای دیگر این گروه نیز کاهش قیمت را تجربه کرده اند به گونه ای که قیمت خودرو پژو پارس با کاهش ۱ میلیون تومانی به ۱۳۷ میلیون تومان رسیده است و پژو ۲۰۶ تیپ ۲ فول نیز با کاهش قیمت ۲ میلیون تومانی به قیمت ۱۱۸ میلیون تومان رسیده است.

تیبا ۲ یکی دیگر از خودروهایی است که کاهش قیمت داشته است به گونه ای که قیمت این خودرو با کاهش ۲۰۰ هزار تومانی به ۸۷ میلیون تومان رسیده است و در این میان خودرو رانا ال ایکس کاهش قیمت ۳ میلیون تومانی را تجربه کرده است و به قیمت ۱۰۵ میلیون تومان رسیده است.

در این میان خودرو دنا تیپ ۱ بیشترین کاهش قیمت را نسبت به هفته گذشته تجربه کرده است و قیمت این خودرو با کاهش ۱۹ میلیون تومانی به ۱۶۶ میلیون تومان رسیده است و رنو تندر پلاس اتوماتیک نیز با کاهش قیمت ۵ میلیون تومانی به قیمت ۲۴۰ میلیون تومان رسیده است.

در میان این کاهش قیمت ها دو خودرو پژو ۲۰۶ صندوقدار و پژو ۲۰۶ تیپ ۵ به ترتیب ۱ و ۷ میلیون تومان افزایش قیمت داشته اند و به قیمت ۱۴۹ میلیون تومان رسیده اند.

قیمت روز خودروها در جدول زیر آمده است:

این مطلب برایم مفید است
92 نفر این پست را پسندیده اند