سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران عصر شنبه درباره جزییات این حادثه مرگبار گفت: ساعت ۱۴:۴۶ دقیقه امروز حادثه ریزش آوار ساختمان مسکونی در خیابان کریمخان، خیابان خردمند به سامانه ۱۲۵ اعلام و بلافاصله ماموران سه ایستگاه آتش نشانی با تجهیزات لازم به محل حادثه اعزام شدند.

«سید جلال ملکی» افزود: محل حادثه ساختمان سه طبقه مسکونی بود که در مجاورت آن قطعه زمینی به وسعت حدود ٣٠٠ متر گودبرداری شده بود و کارگران مشغول کار در زمین گودبرداری برداری شده بودند که به یکباره قسمت اتاق های ضلع شرقی این ساختمان که مشرف به ضلع غربی گودبرداری بود ریزش کرد.

وی ادامه داد: اطلاعات اولیه حکایت از آن داشت که فردی زیر آوار گرفتار است که آتش نشانان با ایمنی لازم وارد عملیات شدند و در عملیات جستجو موفق شدند زنی حدود ۸۰ ساله که در زیرآوار گرفتار بود را خارج کنند.

به گفته ملکی، با تشخیص عوامل اورژانس مشخص شد که این فرد در این حادثه جان باخته و هم اکنون آتش نشانان با حضور عوامل شهرداری منطقه ۶ در محل حادثه مشغول عملیات خاک برداری و ایمن سازی هستند.

وی تاکید کرد:  به گفته عوامل شهرداری حاضر در محل این زمین در روز های گذشته نیز مورد بازدید قرار گرفته و اخطار های لازم مبنی بر رعایت نکات ایمنی به آن ها ارایه شده بود.

سخنگوی سازمان آتش نشانی علت این حادثه مرگبار را در دست بررسی کارشناسان آتش نشانی اعلام کرد.

تصادف خودرو با عابر پیاده در جنوب تهران یک کشته داشت

همچنین رییس مرکز اورژانس تهران از تصادف خودرو تویوتا با عابر پیاده در آزاد راه قم- تهران روی پل حسن آباد فشافویه خبر داد و گفت:‌ در این حادثه یک خانم ۳۵ ساله جان باخت.

«پیمان صابریان» افزود: ساعت ۳:۳۰ بامداد این سانحه رانندگی به سامانه ۱۱۵ اعلام و بلافاصله تکنسین های اورژانس به محل حادثه اعزام شدند.

وی ادامه داد: در این تصادف یک نفر در محل درمان شد و همچنین یک خانم جوان بدلیل شدت جراحات وارده جان باخت.

رییس اورژانس تهران به شهروندان توصیه کرد که در مسیرهای بزرگراهی و آزادراهی به هنگام رفت و آمد عابرین پیاده حتما از پل هوایی استفاده کنند.

این مطلب برایم مفید است
9 نفر این پست را پسندیده اند