باشگاه پرسپولیس در راستای عدم تامین منابع مالی مورد نیاز خود و عدم تعهد کارگزار رسمی در راستای درآمدزایی از برند این باشگاه اقدام به فسخ یکطرفه قرارداد خود با شریک تجاری‌اش کرد.

همین امر سبب شد تا مدیران کارگزاری جلسه ای را با وزیر ورزش به عنوان رئیس مجمع باشگاه پرسپولیس برگزار کرده و او را در جریان امور قرار دهند.

از سوی دیگر مهرداد هاشمی عضو هیات مدیره باشگاه پرسپولیس بلافاصله پس از فسخ قرارداد با کارگزار با نظر مثبت سایر اعضا، سراغ جذب اسپانسر جدید می رود.

مخالفت اولیه مسعود سلطانی‌فر با فسخ ناگهانی قرارداد پرسپولیس با اسپانسر سبب شد تا معادلات انتخاب اسپانسر سرخ ها پیچیده تر از گذشته شود.

مهدی رسول پناه سرپرست باشگاه و رئیس هیات مدیره، سه شنبه شب گذشته نشستی را با مدیرعامل کارگزاری بطور خصوصی برگزار می کند. جلسه ای که مهرداد هاشمی و علی رغبتی در آن حضور نداشته اند تا رسول پناه دنبال راه جدید برای ادامه همکاری با اسپانسر باشد.

از سوی دیگر یکی از اسپانسرهای سابق پرسپولیس نیز جلسه ای را با هاشمی برگزار کرده تا بتوانند قرارداد بلند مدتی را با این باشگاه منعقد کنند.

نشست‌های جداگانه ای که نشان می دهد سه عضو هیات مدیره پرسپولیس هنوز در انتخاب اسپانسر خود در ادامه نوزدهمین دوره رقابت‌های لیگ برتر و مسابقات لیگ قهرمانان ۲۰۲۰ آسیا با یکدیگر همسو نیستند.

 

این مطلب برایم مفید است
1 نفر این پست را پسندیده اند