بی ساکر گزارش داد، گابریله گراوینا، رییس فدراسیون فوتبال ایتالیا اعلام کرد تیم‌ها از هجدهم ماه می (۲۹ اردیبهشت) می‌توانند تمرینات خود را از سر بگیرند. بر این اساس دو هفته به این تاریخ باقی مانده است و بازیکنانی که ایتالیا را ترک کرده بودند می‌توانند به این کشور بازگردند. این مساله کریستیانو رونالدو هم هست. به همین خاطر نشریه اسپورت مدیاست اعلام کرد مهاجم پرتغالی برنامه‌ریزی کرده است این سه‌شنبه (امروز) به ایتالیا برگردد تا روزهای قرنطینه خود را در تورین بگذارند.

با این حال این چنین نبوده است. روزنامه رکورد پرتغال این موضوع را رد و اعلام کرد رونالدو چند روز دیگر به همراه نامزد و فرزندانش در مادیرا خواهد ماند. خانواده مهاجم یوونتوس نیز او را در بازگشت به ایتالیا همراهی خواهند کرد. 

ستاره پرتغالی از نهم مارس در مادیرا به سر می‌برد و نزدیک به دو ماه است که در کشورش است. او به دلیل ملاقات با مادرش به وطنش سفر کرده بود اما در آن جا ماند و به ایتالیا برنگشت. 

رونالدو به تمرینات سنگین و فشرده خود ادامه می‌دهد و در این روزها می‌توان دید که به روش‌های مختلفی در تمرین می‌کند. بازیکن پرتغالی مشتاق بازگشت به میادین است. 

 

این مطلب برایم مفید است
2 نفر این پست را پسندیده اند