جبار کوچکی‌نژاد نایب رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانیخبرگزاری تسنیم با اشاره به مشکلات موجود در سامانه "شاد"(شبکه مجازی دانش‌آموزان)، گفت: طی بررسی‌های صورت گرفته مشخص شده که سامانه "شاد" که وزارت آموزش و پرورش برای آموزش دانش‌آموزان در ایام بحران کرونا طراحی کرده دارای مشکلات اساسی است که باید برطرف شود.

وی با بیان اینکه سامانه "شاد" در این مدت کوتاه نتوانسته نیازها و دغدغه‌های دانش‌آموزان، معلمان و اولیاء دانش‌آموزان را برطرف کند، اظهار داشت: قرار بود این سامانه به بهبود وضعیت آموزشی دانش‌آموزان در شرایط بحران کرونا کمک کند تا در این شرایط از تحصیل عقب نمانند، اما خودش به معضل تبدیل شده است.

نایب رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس اضافه کرد: در اغلب شهر و روستاهای دورافتاده کشور با مشکل نبود زیرساخت‌های مطلوب اینترنت روبه‌رو هستیم که باید برای آن در جهت بهره‌گیری سامانه "شاد" چاره‌ای اندیشیده شود.

 کوچکی‌نژاد در پایان خاطرنشان کرد: طبق برنامه‌ریزی‌های انجام شده، قرار است آقای حاجی‌میرزایی وزیر آموزش و پرورش هفته آینده در جلسه کمیسیون آموزش مجلس حضور یافته توضیحاتی درباره وضعیت و مشکلات سامانه "شاد" به نمایندگان ارائه دهد.

 

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند