محمد ستاری مدافع تیم پیکان درخصوص انتشار عکسی از او به همراه جلال الدین علیمحمدی و جابر انصاری در فضای مجازی و مطرح شدن شایعاتی مبنی بر پیگیری غیرمجاز تمرینات بازیکنان پیکان اظهار داشت: این عکس قدیمی است و برای کسانی که بیکار هستند می‌گویم که برای ما حاشیه نسازند. ما قرار بود با دستور باشگاه تمرینات‌مان را آغاز کنیم که از مجوزش مانند بقیه تیم‌ها صادر نشد و لغو شد. الان بیشتر از ۲۰ تا ۳۰ روز است که ما تمرینات گروهی نداشتیم و همه در خانه هستیم.

ستاری ادامه داد: از آن زمان به تمرین نرفتیم و الان هر مربی از اعضای کادرفنی حدود ۵ بازیکن را زیر نظر دارد و هر روز برنامه‌های آماده سازی که در خانه داریم را گزارش می‌دهیم. نمی‌دانم چرا دوست دارند برای ما حاشیه بسازند و یک عکس قدیمی باید اینقدر سروصدا کند. آن عکس برای ابتدای فصل بود و زمین تمرین ما نیست، آن عکس را در تعطیلات ابتدای فصل وقتی به کردان رفته بودیم گرفتیم و چیزی جدیدی نیست پس قرار نیست برای توجیه تخلف دیگران بگویند که ما در حال تمرین هستیم.

مدافع تیم پیکان درباره اینکه امیدوار است ادامه مسابقات برگزار شود یا خیر گفت: امیدواریم که هر چه سریعتر تکلیف ما را مشخص کنند. ما هر روز خودمان تمرین می‌کنیم و بعد از هر روزی که از تمرینات دور هستیم بدن‌هایمان از شرایط ایده‌آل دور می‌شود. الان یک ماه است که تمرین گروهی نداشتیم و الان که بیشتر مکان‌ها و مشاغل در تهران بازگشایی شده است دو هفته دیگر دوباره آمار مبتلایان به ویروس کرونا بیشتر و وضعیت بدتر هم می‌شود. یا عکس‌هایی که از مترو و اتوبوس‌های تندرو دیده‌ایم وضعیت خطرناک است و باید زودتر راجع به لغو یا عدم لغو مسابقات تصمیم بگیرند. 

او در پایان گفت: به نظرم خودم که نمی‌شود در تمرینات گروهی فاصله اجتماعی را رعایت کرد، چطور می‌شود مثلا در مسابقه فوتبال هم اینطور باشد. فوتبال یک ورزشی درگیرانه است و یک مدافع مثلا نمی‌تواند که با یک متر فاصله از مهاجم حریف فوتبال بازی کند. هر چه زودتر تکلیف مشخص شود بهتر است چون بدون برنامه بودن حوصله سر بر است. الان در تمام دنیا وضعیت همین است و قابل درک است ولی بلاتکلیف بودن سخت است.

این مطلب برایم مفید است
1 نفر این پست را پسندیده اند