نیروهای سپاه محمد رسول الله (ص) همزمان با فرا رسیدن نیمه شعبان سالروز ولادت یگانه منجی عالم بشریت حضرت صاحب الزمان(عج) در قالب تیم های مختلف با پخش نجواهای مناسبتی، اقدام به توزیع گل و بسته های حاوی شکلات و ماسک کرد.

سرهنگ حسین عزیزی یکی از فرماندهان یگان امنیتی حضرت صاحب الزمان سپاه محمد رسول الله تهران بزرگ روز چهارشنبه به خبرنگار ایرنا اعلام کرد که این اقدام با هماهنگی کامل ستاد مقابله با ویروس کرونا انجام شده است و در آن تمام نکات و هشدارهای بهداشتی نیز از جمله رعایت فاصله لازم انجام می شود.

وی اضافه کرد: این توزیع گل، شکلات و ماسک از امروز بعد از ظهر از میدان سپاه، پل روشندلان، چهارراه و میدان ولیعصر(عج)، خیابان ولیعصر انجام شده است و تا میدان تجریش ادامه دارد.

عزیزی تاکید کرد: همه نکات بهداشتی از جمله استفاده از ماسک، مواد ضد عفونی کننده، فاصله مناسب و جلوگیری از تجمع شهروندان در اجرای این طرح مد نظر قرار گرفته است.

گفتنی است بنا به اعلام تعدادی از شهروندان، آن دسته از هیات هایی که هر ساله در چنین روزی به این مناسبت اقدام به برپایی جشن و توزیع شربت و شرینی می کردند، امسال بنا به توصیه های بهداشتی و به منظور جلوگیری از شیوع ویروس کرونا، تصمیم به توزیع ماسک، دستکش، اقلام بهداشتی و گل کرده اند.

 

این مطلب برایم مفید است
2 نفر این پست را پسندیده اند